Späť

Dacia Dokker

Predstavenie Späť

Výbava a motory

Multimediálny systém Media Nav Evolution:

Náš multimediálny systém Media Nav Evolution je teraz ešte jednoduchší, má intuitívnejšie ovládanie a ponúka nové funkcie: aktuálne dopravné spravodajstvo, bezpečnostné výstrahy alebo prepojenie s kompatibilnými aplikáciami vášho smartfónu. Súčasťou systému je aj naďalej dotykový displej 7" (18 cm), GPS navigácia, telefón, rádio a multimédiá. Bluetooth® pripojenie umožňuje hands-free telefonovanie a audiostreaming počúvanie hudby alebo si do USB/Jack vstupu na ovládacom paneli môžete pripojiť vlastné externé zariadenie. 

Ďalšími novinkami v rade Dacia sú obmedzovač rýchlosti a parkovací asistent, ktoré sú pre model Dokker v ponuke ako doplnok na želanie.

Dokker môže byť poháňaný kompletným radom benzínových a dieselových motorov. Ponúka napríklad úplne nový benzínový motor skupiny Renault - 1.2 TCe s priamym vstrekovaním, s výkonom 115/85 kW a s nízkou spotrebou paliva, ktorý bol na trh po prvý raz uvedený spolu s modelom Mégane. Preplňované dieselové motory 1,5 dCi 75/55 kW a 1,5 dCi 90/66 kW vynikajú svojou úspornosťou a nízkymi emisiami CO2 (menej ako 120 g/km). Tieto moderné všestranné motory vás v každodennej prevádzke presvedčia komfortom používania.