Multimediálne systémy DusterNové funkcie, ktoré vám uľahčia každodenný život

Nový Media Nav Live

Pripravte sa na prepojenú jazdu, aká nemá obdoby. Preskúmajte Media Nav Live na praktickej 10" dotykovej obrazovke.

 

Vďaka službe Media Nav Live máte prístup k celému radu pohodlných, ľahko použiteľných a moderných funkcií: pripojená navigácia, pripojené služby, app store, bezdrôtové zrkadlenie smartfónu, audiosystém Arkamys 3D.

 

Nový Media Nav Live

Nový Media Control

Váš smartfón sa zmení na palubný počítač. Pomocou aplikácie Dacia Media Control (k dispozícii pre systémy Android a iOS) sa bezproblémovo spája s multifunkčnou obrazovkou.

 

Nová aplikácia Dacia Media Control má prepracované rozhranie, aby vám poskytla najdôležitejšie funkcie. Objavte aplikáciu Travel Companion pre Media Control, ktorá monitoruje úroveň únavy a navrhuje zastávky na odpočinok počas cesty.

Nová aplikácia Media Control

NOVÝ SYSTÉM MEDIA DISPLAY

Vydajte sa na cesty bez obáv vďaka systému Media Display!

Vďaka veľkému 10" dotykovému displeju nového systému Media Display môžete ľahko spravovať hovory a hudbu. Navyše môžete využiť bezdrôtové zrkadlenie smartfónu a zobraziť na obrazovke všetky svoje obľúbené aplikácie.

 

Pomocou smartfónu a balíka vzdialených služieb môžete lokalizovať svoje vozidlo na mape, blikať svetlami alebo trúbiť na diaľku, aby ste našli svoje vozidlo na parkovisku. Môžete si tiež skontrolovať počet najazdených kilometrov a zostávajúci dojazd či využívať bezdrôtové aktualizácie firmwaru (FOTA)* až na 5 rokov.

 

*FOTA = Firmware over the air (Bezdrôtová aktualizácia firmvéru), čo znamená, že môžete získať aktualizácie softvéru bez toho, aby ste museli ísť k predajcovi

Nový Media Display