PRÍSLUŠENSTVO DUSTERVšetko, čo potrebujete na personalizáciu vášho vozidla.

VYDAJTE SA ZA DOBRODRUŽSTVOM

Exkluzívne príslušenstvo InNature navrhnuté a vyvinuté priamo pre vás!

Duster – príslušenstvo

Camping box

Camping box radu príslušenstva Dacia InNature, ktorý sa jednoducho inštaluje a odstraňuje. Preglejková krabica na uchytenie k upevňovacím okám v kufri. Vnútorný objem boxu 175 litrov. Box je možné rozložiť za menej ako 2 minúty na rám postele pre dve osoby. Brezová preglejka Riga Form a Riga Ply. Sivé čalúnenie. Rozmery rozloženého rámu postele: šírka 130 cm pri zadných dverách a 100 cm v batožinovom priestore, dĺžka 190 cm. 

 

 

Duster – žalúzie Blackout

Zatemňovacie rolety

Vyspite sa dobre vo svojom vozidle Dacia Duster, chránení pred vonkajším svetlom a zvedavými očami. Táto sada nepriehľadných zatemňovacích roliet vám umožní vytvoriť takmer úplnú tmu. Rolety vyrobené na mieru do všetkých okien vozidla. Kompletná sada 9 ks roliet pre všetky okná: dvojdielne predné sklo, predné a zadné okná, dvere batožinového priestoru. Jednoduchá inštalácia a sňatie. Uchytenie v okenných stĺpikoch. Nepoužívať za jazdy. S nasadenými zatemňovacími roletami je možné sklopiť okná, aby sa vetral priestor pre cestujúcich. Materiál: čierna tkanina. Vrátane úložného puzdra. 

Duster – strešný nosič

Strešná galéria

Osloboďte sa od obmedzení spojených s prepravou objemných predmetov s touto strešnou galériou z radu príslušenstva Dacia InNature. Nosnosť strešnej galérie je 75 kg. Nie je kompatibilný so strešnými boxami a nosičmi kolies.

Váš každodenný Duster

Základné veci pre vás a vašu rodinu.

Duster – anténa v tvare žraločej plutvy

Shark anténa

Prineste dotyk elegancie a modernosti s touto shark anténou dokonale integrovanou do vášho vozidla a kompatibilnou s digitálnym audio vysielaním DAB. Čierna farba.

Duster – nosič bicyklov na ťažnom zariadení

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie

Ľahko, bezpečne a bez akéhokoľvek nastavovania budete môcť prepravovať všetky bicykle vašej rodiny.

PRÍSLUŠENSTVO YOUCLIP

Nové múdre doplnky „v štýle Dacia“.