image

Zimné kompletné kolesá za skvelé ceny

Kúpte kompletné kolesá s pneumatikami Motrio za výhodnú cenu!

Cena za 1 ks kompletného kolesa od: 116,90 €

Uvedená cena je za 1 ks kompletného kolesa s pneumatikou Motrio a oceľovým diskom vrátane DPH. Viac v autorizovaných servisoch Dacia.

Zimné kompletné kolesá 2019

Zimné kompletné kolesá 2019

Vyberte si sadu kolies, zvoľte disk a pneumatiku a získate kompletné koleso za skvelú cenu vrátane ozdobných krytov. Vďaka tomu tiež výrazne ušetríte pri každom ďalšom prezutí, keď budete meniť už skompletizované kolesá. Nejde teda len o výhodnú cenu, ktorú získate teraz, ale aj o úsporu času a omnoho lacnejšie služby spojené s pneumatikami v budúcnosti. Ku kompletom s hliníkovými diskami navyše získate rozšírenú garanciu na pneumatiky*.

Akciová ponuka hliníkových diskov

Ponuka platí u vybraných partnerov Dacia od 1. 9. do 31. 12. 2019. Uvedená zákaznícka cena je za 1 kus vrátane DPH a bez montáže. Dostupnosť hliníkových diskov a ich ceny sa môžu líšiť v závislosti od modelu a motorizácie vášho vozidla. Kompletnú ponuku diskov nájdete na https://disky.dacia.sk.

Ponuka zimných pneumatík 2019

Ponuka zimných pneumatík 2019

Pre tohtoročnú zimnú sezónu sme pre vás pripravili výhodnú cenovú ponuku pneumatík so širokou škálou značiek a rozmerov. Požiadajte svojho servisného poradcu, ktorý vám pomôže vybrať tie najlepšie pneumatiky pre vaše vozidlo Dacia. Kompletnú ponuku pneumatík nájdete aj na https://pneumatiky.dacia.sk.

Prečo práve pneumatiky Motrio?

Motrio

Vďaka zmesi s vysokým obsahom kremíka zabezpečujú zimné pneumatiky Motrio Winter Far Away výborný záber a brzdné vlastnosti na snehu aj ľade a zvyšujú tak bezpečnosť pri jazde v zimných podmienkach. Štruktúra pruhových lamiel zaisťuje lepšiu priľnavosť aj na okrajoch pneumatiky a tým aj vyššiu stabilitu. Kompaktné vyhotovenie behúňa so stredovým pruhom okolo celého obvodu zvyšuje jazdný komfort a pocit príjemnej a plynulej jazdy. Ich výrobcom je jeden z najvýznamnejších svetových producentov pneumatík. To všetko z nich robí skutočnú alternatívu k značkovým prémiovým pneumatikám s výborným pomerom kvalita/cena.

Stiahnite si leták v PDF

Ošetrite svoje čelné sklo

prostriedkom RainProtect a zaistite si tak bezpečnosť a pohodlie na cestách

Prípravok RainProtect vytvára chemické spojenie s čelným sklom, nie je len vrstvou na povrchu. Po použití ochranného prípravku voda v akejkoľvek podobe (dážď,  sneh alebo krúpy) nezostáva na skle a je rýchlo odvádzaná z vášho zorného poľa. Čelné sklo je chránené 6 mesiacov.

RainProtect

Viditeľnosť, pohodlie, bezpečnosť

RainProtect zmení váš pohľad na čelné sklo

Uvedená cena je vrátane DPH a nezahŕňa aplikáciu.

Nezabudnite na zimnú prehliadku

Pripravte svoje vozidlo na zimu skôr, než v uliciach udrú mrazy. Počas 18-bodovej sezónnej prehliadky skontrolujeme najdôležitejšie časti vášho vozidla, aby sme ho pripravili na bezpečnú cestu v zimných podmienkach.

Kompletná prehliadka 18 kontrolných bodov

Táto ponuka je k dispozícii u participujúcich partnerov Dacia od 1. 9. do 31. 12. 2019. Odporúčané zákaznícke ceny sú vrátane DPH.

Zimná ponuka nových sád stieračov a batérií

Využite akciovú ponuku sád originálnych stieračov a batérií Motrio za skvelé ceny.

Zimná ponuka nových sád stieračov a batérií
Zimná ponuka nových sád stieračov a batérií
Model Výkon
Cena
L1 50 Ah 420 A
75 €
L2 60 Ah 510 A 89 €
L3 70 Ah 620 A 89 €

Uvedené ceny predných stieračov sú za 2 kusy, ceny za zadný stierač a batériu sú za 1 kus vrátane DPH. Kompletnú ponuku batérií a stieračov nájdete v autorizovaných servisoch Dacia. Ponuka platí od 1. 9. do 31. 12. 2019.

Príslušenstvo Dacia

Vaňa batožinového priestoru

Vaňa batožinového priestoru

od 54,90 €

Zásterky – sada 2 kusov

Zásterky – sada 2 kusov

od 31,90 €

Bezpečnostné skrutky diskov – sada 4 kusov

Bezpečnostné skrutky diskov – sada 4 kusov

od 36,90 €

Strešný box

Strešný box

od 209 €

Uvedené ceny sú vrátane DPH a bez montáže.

Infolinka Dacia 0800 700 112

Viac informácií v autorizovaných servisoch Dacia www.dacia.sk

Viac informácií v autorizovaných servisoch Dacia alebo na www.dacia.sk. Tlačová chyba vyhradená. Použité obrázky sú iba ilustratívne.