Spring Cargo

Dacia Spring Cargo

cenník
už od 20 250 €

MOBILNÉ RIEŠENIE BUDÚCNOSTI

Vo verzii Cargo, určenej pre profesionálov, je Spring 100% elektrický odvážnym úžitkovým vozidlom. Jeho praktickosť je pôsobivá: vpredu je priestor pre cestujúcich, celá zadná časť je vyhradená pre prepravu nákladu. Efektivita je základom: ochranná plastová podlaha, štyri upevňovacie kruhy a mreža pre bezpečnosť cestujúcich vpredu. 

spring cargo

SPRING CARGO, MESTSKÁ DODÁVKA

Dĺžka ložnej plochy 1 172 mm, objem 1 000 l a nosnosť 358 kg. Dosť na to, aby vás udržalo v pohybe.​ ​

 

Výbava zahŕňa napríklad rádio, Bluetooth®, USB port, držiak telefónu alebo manuálnu klimatizáciu. ​Na vonkajšej strane sú nelakované čierne kľučky a spätné zrkadlá pre optimálnu odolnosť. Spring Cargo je robustné úžitkové vozidlo so vzhľadom mestského vozidla. 

ROZMERY​

spring cargo
spring cargo
spring

SPOĽAHLIVÝ DOJAZD

​Vozidlo Dacia Spring poskytuje dojazd až 230 km v kombinovanom cykle WLTP* a 305 km v mestskej premávky WLTP. Jeho kompaktná batéria pri plnom nabití (26,8 kWh) dokáže vozidlo poháňať až jeden týždeň jazdy po meste. 

SPRING

NABÍJANIE​

Urobte si prestávku v jazde, aby ste nabili vašu Dacia Spring. Ponáhľate sa? S integrovanou DC nabíjačkou (voliteľná výbava) na rýchlo nabíjacej stanici dobite svoju batériu z 0 % až na 80 % za menej, ako hodinu. ​ ​

 

Doma budete potrebovať len štandardnú elektrickú zásuvku! Chcete nabíjať rýchlejšie? Nainštalujte si domáci Wallbox a nabíjajte za menej ako 5 hodín. ​

spring

MY DACIA

Uľahčite si život s mobilnou aplikáciou MY Dacia! Nastavte teplotu v kabíne, skontrolujte úroveň nabitia batérie a aktivujte alebo prerušte nabíjanie zo svojho mobilného telefónu.