Nouvelle Dacia Logan berline

Nová Dacia Logan

158,28 € / mesiac
už od 12 250 €

Dizajn

Moderný, rodinný sedan

Nový Logan odhaľuje svoj úplne prepracovaný dizajn s modernou siluetou a novo navrhnutou karosériou s prednou časťou zvýraznenou novými LED svetlometmi so svetelným podpisom v tvare písmena Y. Tento sedan má praktickú výbavu, modulárny batožinový priestor a jeden z najväčších interiérov vo svojej kategórii, čo znamená, že si celá rodina môže užiť najlepší možný komfort a vychutnať tie najlepšie zážitky z cestovania. 

 • Predná časť hatchbacku Logan
 • Hatchback Logan ‒ profil exteriéru
 • Hatchback Logan ‒ zadný exteriér
 • Interiér ‒ Logan
 • Interiér ‒ Logan

Zážitok na palube

Dokonalý zážitok na palube, s priestorom pre celú rodinu

Logan ‒ Pohodlie

Pohodlné a modulárne usporiadanie

Majte veľké ambície!

Cestujte v čo najlepších podmienkach s výbavou navrhnutou tak, aby vám uľahčila každodenný život. Ergonomická prístrojová doska, stredová lakťová opierka s úložným priestorom v kombinácii s elektrickou parkovacou brzdou, nový elektrický posilňovač riadenia, veľký rozsah nastavenia sedadla vodiča, automatická klimatizácia a hands-free karta pre bezkľúčový prístup a štartovanie atď.

 

Vydajte sa na dovolenku! Nový Logan je prispôsobený potrebám celej rodiny vďaka úplne neprekonateľnému priestoru vo svojej triede, zadným stolíkom s držiakmi na nápoje a veľkému batožinovému priestoru s automatickým otváraním. Potrebujete viac miesta? Sklopte zadnú lavicu a využite obrovský batožinový priestor naplno. Navyše ho môžete ľahko usporiadať vďaka štyrom modulárnym organizérom.

Asistenčné systémy pre vodiča ‒ hatchback Logan

Asistenčné systémy pre vodiča a bezpečnosť

Máte tam všetko!

Buďte o krok vpred s našimi asistenčnými systémami pre vodiča, ktoré sú navrhnuté tak, aby vám poskytovali ochranu počas celej cesty: 

 

Aktívny systém núdzového brzdenia (AEBS)
E-call (automatické núdzové volanie)
Predné a zadné parkovacie senzory na kontrolu vzdialenosti a zadná kamera
Varovanie systému sledovania mŕtveho uhla
Asistent rozjazdu do kopca
Elektronická parkovacia brzda
Tempomat s obmedzovačom rýchlosti
Elektrický posilňovač riadenia

Multimediálny systém Logan

Multimédiá

Súčasné technológie

Získajte všetky informácie, ktoré potrebujete, bez toho, aby ste museli spustiť oči z cesty. Využite veľkú 8” centrálnu obrazovku na zrkadlenie vášho smartfónu a pre multimediálny systém Media Nav kompatibilný s Android Auto™ a Apple CarPlay™. Telefón, rádio, navigácia GPS, multimédiá atď. Jednoducho pripojte svoj smartfón pomocou Bluetooth®, konektora Jack a USB.

Efektívne motory

Skvelá kombinácia! Ovládajte svoju spotrebu a znižujte svoj rozpočet na údržbu pomocou našich motorov navrhnutých tak, aby podporovali váš každodenný život.

Alt Image C29

LPG

TCe 100 LPG

DACIA LPG: múdra voľba pre váš model!

Nový Logan je teraz k dispozícii s motorom na benzín a LPG: Toto rokmi osvedčené, ľahko použiteľné, cenovo dostupné, bezpečné a úsporné riešenie, ktoré je do vozidla inštalované už počas výroby, vám pomáha ušetriť palivo a znížiť emisie CO2 vášho vozidla. A to nie je všetko! Vďaka turbodúchadlu a výkonu 74 kW/100 k váš motor LPG ponúka nielen úsporu, ale aj radosť z jazdy.

Optimálne rozmery

Predné rozmery Logan
Bočné rozmery Logan
Zadné rozmery Logan

  Ste pripravení vyraziť na cestu s Novým modelom Dacia Logan?

  Objavte podobné modely

  Lodgy
  Lodgy
  už od 17 410 €