Motory crossovera Sandero Stepway

Motory Nová Dacia Sandero Stepway Comfort

     

Dostupné motory

Essential
Essential
Comfort
Comfort

Benzin/LPG (1)

TCe 100 LPGuž od
12 150 €
už od
13 450 €
TCe 90už od
11 600 €
už od
12 900 €
TCe 90 CVTuž od
14 100 €

Špecifikácie podrobne

Vypočítajte si, koľko môžete ušetriť s ECO-G!

Efektívne motory

Skvelá kombinácia! Ovládajte svoju spotrebu a znižujte svoj rozpočet na údržbu pomocou našich motorov navrhnutých tak, aby podporovali váš každodenný život.

  • Sandero Stepway ECO-G 100

TCE 100 LPG

Dacia LPG: skvelá voľba pre vaše vozidlo

 

Nové Sandero je teraz k dispozícii s motorom na benzín a LPG: toto rokmi odskúšané, jednoducho použiteľné, cenovo dostupné, bezpečné a úsporné riešenie je do vozidla montované už pri výrobe a pomáha vám ušetriť palivo a znížiť emisie CO2 vášho vozidla. A to nie je všetko! S turbodúchadlom a výkonom 74 kW/100 k váš motor na LPG ponúka nielen úsporu, ale aj radosť z riadenia.

Vďaka benzínovým motorom vybaveným časticovým filtrom a spĺňajúcim nové platné normy Euro 6 Nový Sandero Stepway spája jazdné pohodlie s väčšou ochranou životného prostredia.

TCe 90

Skutočne univerzálny

 

Táto posledná generácia trojvalcového turbo motora s výkonom 66 kW/90 k, ktorá je k dispozícii s 6 stupňovou manuálnou prevodovkou, je šetrnejšia k životnému prostrediu a ponúka neuveriteľnú reakciu a jazdné vlastnosti. Vďaka jeho rozvodovému remeňu môžete ušetriť ešte viac a znížiť svoj rozpočet na údržbu. Skvelé!

TCe 90 CVT

Pohodlná jazda

 

Užite si hladký a príjemný zážitok z jazdy! Tento 3-valcový turbo motor s výkonom 90 k, vybavený našou 2-pedálovou automatickou prevodovkou CVT, zaisťuje plynulý štart, pružné zrýchlenie a radenie rýchlostí bez efektu "oneskorenia". Relaxujte!

Ste pripravení vyraziť na cestu s Novou Dacia Sandero Stepway?

   

Objavte podobné modely

Lodgy
Lodgy
už od 14 390 €
Duster
Duster
už od 10 590 €

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

zistiť viac