Motory mestského auta Sandero

MOTORY NOVÁ DACIA SANDERO Comfort

     

Dostupné motory

AccessAccessEssentialEssentialComfortComfort

Benzín (3)

SCe 65Už od
8 900 €
Už od
10 400 €
TCe 90Už od
10 250 €
Už od
11 200 €
TCe 90 CVTUž od
12 400 €
TCe 100 LPGUž od
10 800 €
Už od
11 750 €

Špecifikácie podrobne

výkonnosť - spotreba :

výkonnosť - spotreba :

Vypočítajte si, koľko môžete ušetriť s LPG!

EFEKTÍVNE motory

Skvelá kombinácia! Ovládajte svoju spotrebu a znižujte svoj rozpočet na údržbu pomocou našich motorov navrhnutých tak, aby podporovali váš každodenný život.

Sandero ECO-G 100

TCE 100 LPG

Dacia LPG: skvelá voľba pre vaše vozidlo

 

Nové Sandero je teraz k dispozícii s motorom na benzín a LPG: toto rokmi odskúšané, jednoducho použiteľné, cenovo dostupné, bezpečné a úsporné riešenie je do vozidla montované už pri výrobe a pomáha vám ušetriť palivo a znížiť emisie CO2 vášho vozidla. A to nie je všetko! S turbodúchadlom a výkonom 74 kW/100 k váš motor na LPG ponúka nielen úsporu, ale aj radosť z riadenia.

S benzínovými motormi vybavenými filtrom pevných častíc a spĺňajúcimi nové platné normy Euro6 nové Sandero kombinuje jazdné pohodlie s väčším ohľadom na životné prostredie.

TCe 90

Skutočne univerzálny

 

Táto posledná generácia trojvalcového turbo motora s výkonom 66 kW/90 k, ktorá je k dispozícii s 6 stupňovou manuálnou prevodovkou, je šetrnejšia k životnému prostrediu a ponúka neuveriteľnú reakciu a jazdné vlastnosti. Vďaka jeho rozvodovému remeňu môžete ušetriť ešte viac a znížiť svoj rozpočet na údržbu. Skvelé!

TCe 90 CVT

Pohodlná jazda

 

Užite si hladký a príjemný zážitok z jazdy! Tento 3-valcový turbo motor s výkonom 90 k, vybavený našou 2-pedálovou automatickou prevodovkou CVT, zaisťuje plynulý štart, pružné zrýchlenie a radenie rýchlostí bez efektu "oneskorenia". Relaxujte!

SCe 65

Cenovo dostupný

 

Tento moderný 3-valcový motor s výkonom 65 koní, ktorý je k dispozícii s manuálnou prevodovkou, je navrhnutý tak, aby optimalizoval vaše cesty v meste. Jeho rozvodový remeň vám pomáha udržať náklady na údržbu na uzde. Osvedčuje sa ako spojenec na každý deň.

Ste pripravení vyraziť na cestu s Novou Dacia Sandero?

   

Objavte podobné modely

DUSTER
DUSTER
Už od 10 590 €
LOGAN
LOGAN
Už od 7 860 €
LODGY
LODGY
Už od 14 390 €
Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
Zistiť viac