Motory mestského auta Sandero

MOTORY DACIA SANDERO

     

Dostupné motory

Essential
Essential
Expression
Expression

Benzin/LPG (1)

TCe 100 ECO-G
už od 12 850 €
už od 14 000 €
SCe 65
už od 11 450 €
už od 12 600 €
TCe 90
už od 12 250 €
už od 13 400 €
TCe 90 CVT
už od 15 000 €

Špecifikácie podrobne

Vypočítajte si, koľko môžete ušetriť s LPG!

EFEKTÍVNE motory

Skvelá kombinácia! Ovládajte svoju spotrebu a znižujte svoj rozpočet na údržbu pomocou našich motorov navrhnutých tak, aby podporovali váš každodenný život.

Sandero ECO-G 100

TCE 100 LPG

Dacia LPG: skvelá voľba pre vaše vozidlo

 

Sandero je teraz k dispozícii s motorom na benzín a LPG: toto rokmi odskúšané, jednoducho použiteľné, cenovo dostupné, bezpečné a úsporné riešenie je do vozidla montované už pri výrobe a pomáha vám ušetriť palivo a znížiť emisie CO2 vášho vozidla. A to nie je všetko! S turbodúchadlom a výkonom 74 kW/100 k váš motor na LPG ponúka nielen úsporu, ale aj radosť z riadenia.

S benzínovými motormi vybavenými filtrom pevných častíc a spĺňajúcimi nové platné normy Euro6 Sandero kombinuje jazdné pohodlie s väčším ohľadom na životné prostredie.

TCe 90

Skutočne univerzálny

 

Táto posledná generácia trojvalcového turbo motora s výkonom 66 kW/90 k, ktorá je k dispozícii s 6 stupňovou manuálnou prevodovkou, je šetrnejšia k životnému prostrediu a ponúka neuveriteľnú reakciu a jazdné vlastnosti. Vďaka jeho rozvodovému remeňu môžete ušetriť ešte viac a znížiť svoj rozpočet na údržbu. Skvelé!

TCe 90 CVT

Pohodlná jazda

 

Užite si hladký a príjemný zážitok z jazdy! Tento 3-valcový turbo motor s výkonom 90 k, vybavený našou 2-pedálovou automatickou prevodovkou CVT, zaisťuje plynulý štart, pružné zrýchlenie a radenie rýchlostí bez efektu "oneskorenia". Relaxujte!

SCe 65

Cenovo dostupný

 

Tento moderný 3-valcový motor s výkonom 65 koní, ktorý je k dispozícii s manuálnou prevodovkou, je navrhnutý tak, aby optimalizoval vaše cesty v meste. Jeho rozvodový remeň vám pomáha udržať náklady na údržbu na uzde. Osvedčuje sa ako spojenec na každý deň.

Dacia Sandero podrobne

   

Objavte podobné modely

Nový Duster
Nový Duster
už od 15 790 €