Ceny Dacia

Dacia mení zaužívané pravidlá automobilového priemyslu!  Pozrite si všetky naše vozidlá a objavte naše dostupné ceny a vychutnajte si odlišný spôsob nákupu nového vozidla. Ste pripravení na nákup iným spôsobom?

DUSTER
Už od 10 590 €
Nové Sandero
Už od 8 900 €
SANDERO
Už od 7 960 €
Nové Sandero Stepway
Už od 11 350 €
LOGAN
Už od 7 860 €
LOGAN MCV
Už od 7 590 €
LODGY
Už od 14 390 €
DOKKER
Už od 13 690 €
DOKKER VAN
Už od 9 850 €

Objavte sadzby Dacia...

Naša ambícia Ponúkať vozidlá dostupné pre všetkých za ceny, ktoré prekonajú každú konkurenciu. Úspešne zdolaná výzva! S Dacia získajte základné funkcie a nájdite všetky naše nové vozidlá za najlepšie ceny

... buďte inteligentnejším spotrebiteľom!

So sadzbami Dacia využite výhody väčšieho priestoru za vynaložené peniaze s priestranným a pohodlným interiérom a jedinečným nákladným priestorom v tejto cenovej úrovni. A to nie je všetko! Spoľahlivé, robustné, jednoduché na používanie a údržbu... Objavte naše modely a vychutnajte si skúsenosť Dacia za inteligentné ceny.

Objavte naše riešenia financovania

Výber cien Dacia znamená tiež využitie prispôsobených riešení financovania, ktoré vám umožnia splniť vaše potreby. Využite ich naplno! Vyberte si model, ktorý chcete, a zvoľte si cenu, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu vozidlu a vášmu rozpočtu.

Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
Zistiť viac