Prezeráte saDacia.sk

Akciové ponuky financovania

Stále si myslíte, že vaše nové auto nemáte na dosah? Vďaka nášmu značkovému financovaniu Dacia Financial Services ho nikdy nebolo jednoduchšie získať!

DaciaFinancial Services

Využite akčnú ponuku - Dotácia 400 € do ceny vozidla

 

S financovaním Dacia Easy teraz môžete od DaciaFinancial Services získať dotáciu do ceny vozidla v hodnote 400 €. Vďaka dotácii a nízkej splátke bude pre Vás obstaranie nového vozidla dostupnejšie ako predtým.

 

 

Platí pre klientov, ktorí na financovanie svojho nového osobného vozidla využijú produkt Dacia Easy a uzatvorenie poistenia finančnej straty GAP. Obchodná akcia platí pre uzavreté zmluvy o financovaní od 1.1. 2023 a predmet financovania odovzdaný do 31.12.2023.
 

Dacia EASY

Jednoduchá cesta k novému vozidlu

Alt Image C29

Dacia Financial Services je tu pre Vás, aby ste si mohli dovoliť presne také vozidlo, aké si prajete.

 

 

DACIA EASY


Vďaka novému financovaniu DACIA EASY sa nám podarilo znížiť splátky na mimoriadne atraktívnu úroveň. Napríklad Dacia Sandero môžete mať už od 4, 85 € denne a to vrátane havarijného poistenia.

 

Podmienky :

 

 • Súčasťou financovania je havarijné poistenie
 • Poplatok na začiatku financovania 0 EUR
 • Akontácia už od 0% (v prípade klienta spotrebiteľa od 10%)
 • Platí pre všetky modely Dacia

 

Ponuka platí od 1.10. do 31.10.2023
 

Reprezentatívny príklad

Pri financovaní vozidla prostredníctvom finančného lízingu s úrokom 7,52 % p.a. na 4 roky a pri financovanej hodnote 8 155 € zaplatíte 47 mesačných splátok s havarijným poistením vo výške 146,42 € a poslednú splátku s havarijným poistením vo výške 4 690,63 €. Poplatok za spracovanie obchodného prípadu je 0 €, predajná cena je 1,20 €, poplatok pri ukončení lízingovej zmluvy je 60 € a RPMN = 13,98 %. Celková čiastka s havarijným poistením, ktorú 48 splátkami zaplatíte je vo výške 11 633,77 €. Denný výdavok 4,81 € je skalkulovaný zo základnej ceny najnižšej verzie modelu, ako podiel súčtu dvanástich mesačných splátok financovania vrátane havarijného poistenia a čísla 365. V ponuke financovania je zohľadnená zľava z ceny vozidla vo výške 400 € s DPH len s financovaním EASY. Údaje pre komunikáciu sú zaokrúhlené. Pred splatnosťou poslednej splátky sa klient môže rozhodnúť pre jednu z možností - (1) poslednú splátku zaplatiť a vozidlo si ponechať, (2) rozložiť poslednú splátku na ďalšie obdobie financovania, (3) predať vozidlo dílerovi za dohodnutú kúpnu cenu (podmienka max. nájazdu 20 000 km/ročne) alebo (4) vrátiť vozidlo financujúcej spoločnosti UniCredit Leasing Slovakia, a.s. v súlade so Sprievodcom vrátením vozidla, uverejneným na webovej stránke spoločnosti (podmienka max. nájazdu 20 000 km/ročne).

 

Dacia Financial Services znamená financovanie poskytované spoločnosťou UniCredit Leasing Slovakia, a.s..

 

Táto ponuka je iba indikatívna, nie je návrhom na uzavretie zmluvy a preto z nej nemožno odvozovať povinnosť spoločnosti uskutočniť akékoľvek transakcie.

 

Dacia BENEFIT

Využite ponuku plnú výhod!

Dacia Open

Výhody:

 • nízký  úrok
 • nulový poplatok,
 • možnosť zvýhodneného balíčka príslušenstva,
 • možnosť zvýhodnený servisný zmluvy Garancia Plus alebo Easy Service.

 

Podmienky:

 • pre súkromné osoby, podnikaťelov i firmy,
 • pre všetky modely Dacia,
 • akontácia 10% – 70%,
 • dĺžka 24 – 72 mesiacov – 36 - 72 (FL) a 24 - 72 (UV).

 

Ponuka platí od 1.10. do 31.10.2023

Pre viac informácií kontaktujte svojho predajcu.

 

 

Reprezentatívny príklad

 

Dacia Nové Sandero Essential TCe 90, cenníková cena 11 450 €: Pri financovaní vozidla prostredníctvom finančného lízingu s úrokom 0% p.a. na 30 mesiacov a pri financovanej hodnote 3 435 € zaplatíte 30 mesačných splátok s havarijným poistením vo výške 143,09 €. Poplatok za spracovanie obchodného prípadu je 0 €, predajná cena je 1,20 €, poplatok pri ukončení lízingovej zmluvy je 60 € a RPMN = 20,51 %. Celková čiastka s havarijným poistením, ktorú 30 splátkami zaplatíte je vo výške 4 353,90 €.

 
Táto ponuka je iba indikatívna, nie je návrhom na uzavretie zmluvy a preto z nej nemožno odvozovať povinnosť spoločnosti uskutočniť akékoľvek transakcie.

 
Dacia Financial Services znamená financovanie poskytované spoločnosťou UniCredit Leasing Slovakia, a.s.