Akciové ponuky financovanie

Stále si myslíte, že vaše nové auto nemáte na dosah? Vďaka nášmu značkovému financovaniu Dacia Financial Services ho nikdy nebolo jednoduchšie získať!

Dacia Financial Services

Ponuka palivové karty pri financovaní platí od 1.5. do 31.8.2022 a iba pri využití akcie Dacia Easy v rámci značkového financovania Dacia Financial Services. Ponuku nemožno kombinovať s ponukou LPG zadarmo s financovaním Dacia Easy. Dacia Financial Services znamená financovanie poskytované spoločnosťou UniCredit Leasing Slovakia, a.s.

Dacia EASY

Chcete sa stále voziť v novom aute? Môžete ho mať jednoducho s mesačným výdavkom, ktorý vás nezaťaží!

Alt Image C29

 • Nemíňajte vaše úspory, akontácia už od 10 %!
 • Mesačný výdavok vás „nepoloží“ - Dacia Jogger už od 5,81 € denne!!
 • Splácať môžete 3, 4 alebo 5 rokov, platíte nízke splátky a potom sa môžete rozhodnúť, či si auto ponecháte, vymeníte za nové alebo ho jednoducho vrátite.
 • Možný výkup vášho auta na konci financovania garantuje dealer.
 • Financovanie je určené pre všetkých klientov (súkromné osoby, podnikatelia, právnické osoby).
 • Pre všetky modely Dacia.
 • Ponuka platí od 1.5. do 31.5.2022

Reprezentatívny príklad

 

Pri financovaní vozidla prostredníctvom finančného lízingu s úrokom 5,9 % p.a. na 4 roky a pri financovanej hodnote 10 605 € zaplatíte 47 mesačných splátok  s havarijným poistením vo výške 176,76 € a poslednú splátku s havarijným poistením vo výške 6 097,88 €. Poplatok za spracovanie obchodného prípadu je 0 €, predajná cena je 1,20 €, poplatok pri ukončení  lízingovej zmluvy je 60 €  a RPMN = 11,88 %. Celková čiastka s havarijným poistením, ktorú 48 splátkami zaplatíte je vo výške 14 466,63 €. Denný výdavok 5,81€ je skalkulovaný zo základnej ceny najnižšej verzie modelu, ako podiel súčtu dvanástich mesačných splátok financovania vrátane havarijného poistenia a čísla 365. Údaje pre komunikáciu sú zaokrúhlené. Pred splatnosťou poslednej splátky sa klient môže rozhodnúť pre jednu z možností  - (1) poslednú splátku zaplatiť a vozidlo si ponechať, (2) rozložiť poslednú splátku na ďalšie obdobie financovania, (3) predať vozidlo dílerovi za dohodnutú kúpnu cenu (podmienka max. nájazdu 20 000 km/ročne) alebo (4) vrátiť vozidlo financujúcej spoločnosti UniCredit Leasing Slovakia, a.s. v súlade so Sprievodcom vrátením vozidla, uverejneným na webovej stránke spoločnosti (podmienka max. nájazdu 20 000 km/ročne).Dacia Financial Services znamená financovanie poskytované spoločnosťou UniCredit Leasing Slovakia, a.s..

 

Táto ponuka je iba indikatívna, nie je návrhom na uzavretie zmluvy a preto z nej nemožno dovozovať povinnosť spoločnosti uskutočniť akékoľvek transakcie.

Dacia BENEFIT

Využite ponuku plnú výhod!

Dacia Open

Výhody:

 • nízký až nulový úrok* 
 • nulový poplatok,
 • možnosť zvýhodneného balíčka príslušenstva,
 • možnosť zvýhodnený servisný zmluvy Garancia Plus alebo Easy Service.

 

Podmienky:

 • pre súkromné osoby, podnikaťelov i firmy,
 • pre všetky modely Dacia,
 • akontácia 10% – 70%,
 • dĺžka 24 – 72 mesiacov – 30 - 72 (FL) a 24 - 72 (UV).

 

Ponuka platí od 1.5. do 31.5.2022

 

*Nulový úrok už od 65% akontácie pri dĺžke 24 mesiacov.

Reprezentatívny príklad

 

Dacia Nové Sandero Essential TCe 90, cenníková cena 11 450 €: Pri financovaní vozidla prostredníctvom finančného lízingu s úrokom 0% p.a. na 30 mesiacov a pri financovanej hodnote 4 007,50 € zaplatíte 30 mesačných splátok s havarijným poistením vo výške 162,17 €. Poplatok za spracovanie obchodného prípadu je 0 €, predajná cena je 1,20 €, poplatok pri ukončení lízingovej zmluvy je 60 € a RPMN = 17,53 %. Celková čiastka s havarijným poistením, ktorú 30 splátkami zaplatíte je vo výške 4 926,40 €.

 

Táto ponuka je iba indikatívna, nie je návrhom na uzavretie zmluvy a preto z nej nemožno odvozovať povinnosť spoločnosti uskutočniť akékoľvek transakcie.

 

Dacia Financial Services znamená financovanie poskytované spoločnosťou UniCredit Leasing Slovakia, a.s.