Filozofia Dacia

Viac dôležitých vecí. Menej zbytočností.

Zameranie sa na to hlavné,

Dacia, značka skupiny Renault, mení zaužívané pravidlá automobilového priemyslu, pokiaľ ide o dizajn a spôsob predaja svojich vozidiel.

Veľkorysosť
Veľkorysosť

V značke Dacia veríme, že priestrannosť by nemala byť drahá. Preto sú naše vozidlá konštruované inak. Váš život so svojím autom nekončí pri jeho nákupe – to je ešte len začiatok a presne toto zohľadňuje náš program popredajných služieb a údržby. Jasné, jednoduché, komplexné – ako my.

Spoľahlivosť
Spoľahlivosť

Len preto, že robíme veci ináč, neznamená, že ich neberieme vážne. Vďaka skúsenostiam skupiny Renault v automobilovom priemysle navrhujeme robustné a spoľahlivé vozidlá. Naša štandardná záruka platí 3 roky alebo 100 000 km (podľa toho, ktorá zo skutočností nastane skôr).

Jednoduchosť
Jednoduchosť

Značka Dacia vyznáva jednoduchosť. Naše vozidlá jednoduché na používanie v skutočnom každodennom živote. Preto sa všetkým našim zákazníkom pokúšame ponúkať vozidlá za najlepšie možné ceny.

Šikovnosť
Šikovnosť

V značke Dacia veríme, že sa dá jazdiť inak. Pretože veríme, že na podstatných veciach záleží viac ako na výstrelkoch. To je dôvod, prečo preukazujeme väčšiu vynaliezavosť a funkčnosť každý deň – aby všetci naši zákazníci získali to, na čom skutočne záleží.

Dacia ‒ udalosti

Novinky Dacia

Viac informácií
Dacia vo Francúzsku

Dacia vo Francúzsku

Viac informácií

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

zistiť viac