Zarezervujte si testovaciu jazdu s vozidlom Dacia

Stále váhate, ktorý model Dacia je pre vás ten pravý? Pomôžeme vám! Prezrite si našu aktuálnu modelovú radu a zarezervujte si testovaciu jazdu s vozidlom, ktoré sa vám ľúbi a vstupte tak do sveta Dacia…

DUSTER
DUSTER
Už od 9 990 €
Vybrať
SANDERO
SANDERO
Už od 7 960 €
Vybrať
LOGAN
LOGAN
Už od 7 860 €
Vybrať
LOGAN MCV
LOGAN MCV
Už od 7 590 €
Vybrať
LODGY
LODGY
Už od 11 840 €
Vybrať
DOKKER
DOKKER
Už od 13 690 €
Vybrať
DOKKER VAN
DOKKER VAN
Už od 9 850 €
Vybrať
SANDERO STEPWAY
SANDERO STEPWAY
Už od 10 960 €
Vybrať
LOGAN MCV STEPWAY
LOGAN MCV STEPWAY
Už od 12 410 €
Vybrať

Vyskúšajte si vozidlo Dacia pri skutočnej jazde

Obdivujte vzhľad vozidla, oceňte jeho pohodlie, vyskúšajte jeho vybavenie a zažite potešenie z naozajstnej jazdy… Nič z toho nemôžeme popísať v žiadnej brožúre. Objavte jednoduchosť, ktorá Dacia prináša a nájdite všetky odpovede na svoje otázky vďaka testovacej jazde za skutočných jazdných podmienok.

Výber nových vozidiel dostupných k testovacej jazde

Dynamický, obratný, pohodlný, športový alebo rodinný... Hľadáte dokonalé vozidlo? Neváhajte! Vďaka značke Dacia môžete objavovať a rezervovať si vami vybraný model k bezplatnej testovacej jazde. Usaďte sa priamo za volant a vyskúšajte či je tým pravým vozidlom pre vás a vaše potreby a to ešte skôr, než sa skutočne rozhodnete o jeho nákupe. Čo môže byť lepšie?

Zarezervujte si ľahko vašu testovaciu jazdu

Vyberte si model, zadajte svoje kontaktné údaje... Zarezervovať si testovaciu jazdu cez náš formulár je tak jednoduché. Dohodnite si schôdzku s vašim predajcom Dacia ešte dnes! Dovidenia čoskoro!

Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
zistiť viac