Modelový rad Dacia

Stepway, Laureate, Prestige, dodávky, skriňové nadstavby… Objavte všetky naše vozidlá a vychutnajte si široký rad nových osobných áut Dacia za citlivé ceny na súkromné a podnikateľské účely.

DUSTER
DUSTER
Už od 9 990 €
Objaviť
SANDERO
SANDERO
Už od 7 960 €
Objaviť
LOGAN
LOGAN
Už od 7 860 €
Objaviť
LOGAN MCV
LOGAN MCV
Už od 7 590 €
Objaviť
LODGY
LODGY
Už od 11 840 €
Objaviť
DOKKER
DOKKER
Už od 13 690 €
Objaviť
DOKKER VAN
DOKKER VAN
Už od 9 850 €
Objaviť
SANDERO STEPWAY
SANDERO STEPWAY
Už od 10 960 €
Objaviť
LOGAN MCV STEPWAY
LOGAN MCV STEPWAY
Už od 12 410 €
Objaviť
LODGY STEPWAY
LODGY STEPWAY
Už od 13 090 €
Objaviť
DOKKER STEPWAY
DOKKER STEPWAY
Už od 14 390 €
Objaviť

Objavte naše modely Dacia pre súkromných zákazníkov...

Vyberte si auto, ktoré je pre vás najlepšie! Silné a poctivé SUV, 7-miestna modulárna a flexibilná dodávka alebo náš najnovší priestranný a dynamický model Dacia? Naše modely sú spoľahlivé, zvodné a inteligentné a spĺňajú vaše každodenné potreby.

... a pre profesionálnych zákazníkov s dodávkami Dacia.

Je vaše auto nevyhnutné pre vašu podnikateľskú činnosť? Naše vozidlá na profesionálne účely celého radu Dacia sú verné hodnotám, ako je jednoduchosť, spoľahlivosť a štedrosť a prispôsobia sa potrebám každej vašej činnosti.

Cenovo najvýhodnejšia ponuka

Náš cieľ navrhnúť silné a spoľahlivé autá, ktoré sa jednoducho používajú a udržiavajú, sú dostupné pre všetkých a za správnu cenu. Vychutnajte si pohodlie a jednoduché používanie pri všetkých našich modeloch a objavte nový spôsob riadenia vozidla.

Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
zistiť viac