Rad Dacia Stepway

Chcete si okoreniť svoj každodenný život? Naše vozidlá Stepway vás zoberú mimo vychodených chodníčkov!  Objavte rôzne modely ponuky radu Dacia Stepway a vyberte si osobné vozidlo, ktoré vám najlepšie vyhovuje.   

SANDERO STEPWAY
Už od 10 960 €
LODGY STEPWAY
Už od 15 840 €

Vydajte sa na dobrodružnú cestu s radom Stepway

Naše modely so športovým dizajnom a novou robustnou výbavou si zachovávajú jednoduchosť a spoľahlivosť, ktorá patrí vozidlám Dacia. Pripravení zájsť ďalej? Objavte verziu Stepway Prestige dostupnú pre niektoré naše vozidlá. Ideme na to!

Objavte široký rad modelov

Rodinné, mestské, živé, výkonné, dynamické, elegantné, pohodlné... Hľadáte ideálne auto? Modely radu Stepway vyhovujú všetkým chutiam a všetkým štýlom. Stačí si len vybrať!

Autá, ktoré sa prispôsobujú každodennej rutine

Nakladanie kufrov... alebo aktoviek, jazda po uliciach alebo cestách, manévrovanie na parkoviskách alebo v zákrutách... Naše autá sa bez ohľadu na to, či sú doma v meste alebo na cestách, prispôsobujú vašim potrebám a želaniam za akýchkoľvek okolností. Aký je program?

Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
Zistiť viac