Rad Dacia Stepway

Chcete si okoreniť svoj každodenný život? Naše vozidlá Stepway vás zoberú mimo vychodených chodníčkov!  Objavte rôzne modely ponuky radu Dacia Stepway a vyberte si osobné vozidlo, ktoré vám najlepšie vyhovuje.   

Vydajte sa na dobrodružnú cestu s radom Stepway

Naše modely so športovým dizajnom a novou robustnou výbavou si zachovávajú jednoduchosť a spoľahlivosť, ktorá patrí vozidlám Dacia. Pripravení zájsť ďalej? Objavte verziu Stepway Prestige dostupnú pre niektoré naše vozidlá. Ideme na to!

Objavte široký rad modelov

Rodinné, mestské, živé, výkonné, dynamické, elegantné, pohodlné... Hľadáte ideálne auto? Modely radu Stepway vyhovujú všetkým chutiam a všetkým štýlom. Stačí si len vybrať!

Autá, ktoré sa prispôsobujú každodennej rutine

Nakladanie kufrov... alebo aktoviek, jazda po uliciach alebo cestách, manévrovanie na parkoviskách alebo v zákrutách... Naše autá sa bez ohľadu na to, či sú doma v meste alebo na cestách, prispôsobujú vašim potrebám a želaniam za akýchkoľvek okolností. Aký je program?

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

zistiť viac