Virtuálny showroom Dacia

Náš virtuálny showroom je skupina nástrojov, ktoré vám umožnia kúpiť si nové vozidlo Dacia jednoducho z pohodlia domova. Nové vozidlo Dacia si môžete rezervovať na našom portále „Dacia – skladové vozidlá“ alebo si ho môžete nakonfigurovať podľa svojich predstáv a objednať v našej predajnej sieti.

 • Skladové vozy

Uznesenia vlády

V nadväznosti na nariadenie Vlády SR zo 16. marca 2020 sme nútení prijať opatrenia a čiastočne obmedziť fungovanie našich predajných miest. Predaj nových vozidiel je uzavretý pre verejnosť, avšak predaj vozidiel funguje prostredníctvom emailovej alebo telefonickej komunikácie. V prípade záujmu je možné si vozidlo objednať elektronicky.

Virtuálny showroom Dacia

Renault bez čakania
Konfigurátor
Predajná sieť

Kde nájdem ponuku vozidiel?

Na našom portále „Dacia – skladové vozidlá“ nájdete kompletnú ponuku skladových vozidiel, ktoré sú pre vás okamžite k dispozícii v našej predajnej sieti Dacia.
 
Rezervácia vozidla je jednoduchá:
 
 1. Vyberte si vozidlo na našom portále.
 2. Vyplňte vaše kontaktné údaje.
 3. Vykonajte nezáväznú rezerváciu odoslaním formuláru.
 4. Náš predajca sa s vami obratom spojí a dohodnete sa spoločne na ďalšom postupe uzavretia objednávky a prehliadky vozidla.

Nevybrali ste si z aktuálnej ponuky skladových vozidiel?

Nevadí, vaše vysnívané vozidlo objednáme online presne podľa vašej detailnej
špecifikácie.

 

Máte hneď niekoľko možností ako postupovať:

Kontaktujte vami vybraného predajcu Dacia, ktorý vám pomôže s výberom vozidla a realizáciou online objednávky. Naši predajcovia sú vám k dispozícii telefonicky, emailom alebo prostredníctvom kontaktného formulára.

Nájsť predajcu

Pomocou formulára „Mám záujem o nové vozidlo“ nám dajte vedieť o aký model máte záujem a náš predajca sa s vami obratom spojí a dohodne si s vami ďalší postup.

Mám záujem o nové vozidlo

Vozidlo si nakonfigurujete pomocou konfigurátora a po vyplnení kontaktných údajov sa s vami spojí náš predajca.

Vybrať a konfigurovať vozidlo

Chcete pomôcť s výberom vozidla alebo s realizáciou online objednávky?

Pre detailné informácie týkajúce sa elektronického objednania vozidla sa prosím obráťte na vybraného autorizovaného predajcu značky Dacia alebo na našu zákaznícku linku.

Máte ďalšie otázky alebo potrebujete poradiť?

Naša zákaznícka linka vám je plne k dispozícii.

Testovacie jazdy a projekt Sme Dacia

Až do odvolania nie je možné realizovať testovacie jazdy s našimi vozidlami a to vrátane dlhodobých testovacích jázd v rámci programu Sme Dacia. Pokiaľ už termín na zápožičku v rámci Sme Dacia máte rezervovaný a bude ho nutné zmeniť, bude vás kontaktovať váš predajca Dacia.  

Nájsť dealera

alebo
0 nájdených výsledkov
  Filtrovať vyhľadávania
  Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
  zistiť viac