Koncept Dacia SPRING ‒ elektrická revolúcia dostupná pre každého

100 % elektrický koncept Dacia SPRING otvára novú kapitolu v úspešnom príbehu Dacia. Dodržiavame náš záväzok vždy dodávať jednoduché, moderné a odolné vozidlá za výhodnú cenu.

  • thumbnail
  • Prototyp Dacia SPRING

Prvý elektromobil Dacia: najdostupnejší na trhu

Prototyp Dacia SPRING

rEVolúcia vo svete Dacia

Pri návrhu sme využili odborné znalosti skupiny Renault, ktorá je priekopníkom a lídrom v oblasti elektromobility už viac než 10 rokov. Naším cieľom je dosiahnuť trvalo udržateľnú mobiitu dostupnú pre všetkých.

 

Koncept Dacia SPRING tvorí neoddeliteľnú súčasť tejto vízie. S akcentom na tieto základné hodnoty koncept určuje tón 100 % elektrického mestského vozidla, ktoré spája 3 kľúčové hodnoty Dacia: jednoduchosť, praktickosť a spoľahlivosť. Teraz sa viac ako kedykoľvek predtým snažíme mobilitu sprístupniť čo najširšiemu okruhu ľudí.

 

Prvé sériové verzie konceptu Dacia SPRING budú k dispozícii v priebehu roku 2021. Súkromná aj firemná klientela si bude môcť dovoliť využívať všetky výhody elektrických vozidiel.

Prototyp Dacia SPRING

Elektrizujúce mestské auto

Vďaka 100 % elektrickému pohonu koncept Dacia SPRING rúca všetky stereotypy. Výrazný vzhľad SUV, kompaktná veľkosť a dynamický dizajn z neho robia ideálne vozidlo na každodenné využívanie s pokojom v duši.

Koncept Dacia SPRING odhaľuje nové charakteristické osvetlenie Dacia, ktoré bude typické pre identitu našich budúcich modelov...

Sériová verzia tohto ľahkého kompaktného 5-dverového mestského vozidla určeného pre mestskú a prímestskú dopravu bez stresu ponúka dojazd viac ako 200 km (WLTP*).

 

 

* Údaje sú iba orientačné. 

 

DACIA je verná svojim hodnotám, najlepšej hodnote za peniaze

Jednoduchosť

Jednoduchosť

Vozidlá Dacia sú starostlivo navrhnuté, ľahko sa ovládajú a vyžadujú iba jednoduchú údržbu. Navyše vám ponúkame férové ceny a modely, ktoré sú prístupné všetkým.

Praktickosť

Praktickosť

Prirodzene praktický a jednoduchý dizajn konceptu Dacia SPRING prináša slobodu a nezávislosť dostupnú pre každého.

Spoľahlivosť

Spoľahlivosť

Sériový model Dacia SPRING vám poskytne všetko potrebné, čo od mestského vozidla očakávate: odolnosť a každodennú spoľahlivosť bez obmedzení.

Od konceptu k realite!

Modelový rad Dacia

Modelový rad

Naše autá Dacia

Preskúmať
Dacia DUSTER

Najlepšie SUV

Dacia DUSTER

Objaviť
Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
zistiť viac