Nový model Dacia Spring

Nový Spring

  

vypočítajte si dĺžku dojazdu a čas nabíjania svojho elektrického Spring

Upravte nastavenia vášho vozidla Dacia Spring a zadajte použitie vozidla pre stanovenie vášho dojazdu

Upravte nastavenia a vašu cieľovú úroveň nabitia, pre výpočet doby nabíjania pri každom type nabíjacieho miesta.

nikdy nenechajte vybiť batériu

doma
doma

Pripojte vozidlo do štandardnej domácej elektrickej zásuvke pomocou špeciálneho káblu. Pre ešte rýchlejšie nabíjanie do 5 hodín si nechajte nainštalovať nástennú nabíjaciu stanicu Wallbox.**

Na ceste
Na ceste

Ak ste na cestách, k nabitiu batérie vášho elektromobilu využite verejné nabíjacie miesta. Nechcete strácať čas? Objednajte si integrovanú DC nabíjačku (voliteľná výbava) pre prístup k rýchlonabíjacím miestam a získajte až 80 % dojazdu za menej ako hodinu!

* Kombinovaný cyklus WLTP je štandardizovaný cyklus. Zahŕňa 57 % jazdy v meste, 25 % jazdy mimo mesta a 18 % jazdy po diaľnici. Mestský cyklus WLTP zodpovedá mestskej časti štandardizovaného cyklu.

 

** Pripojené voliteľným káblom typu Mode 3 dodávaného pri kúpe vozidla, domácu nástennú nabíjaciu stanicu Wallbox musí nainštalovať odborný pracovník. 

predĺžte svoj dojazd

  • Režim Eco Nového modelu Dacia Spring

Režim ECO

Aktiváciou režimu ECO zvýšite váš dojazd! Ušetrite viac energie vášho vozidla Dacia Spring až o 9 % obmedzením rýchlosti na 100 km/h a optimalizáciou niektorých funkcií vozidla odoberajúcich energiu.

Nabíjanie NA DOSAH RUKY

  • My Dacia pre Nový model Dacia Spring

MY Dacia

Prihláste sa do svojej aplikácie MY Dacia, aby ste mali vaše vozidlo pod kontrolou, a jazdite plne elektricky každý deň.

 

Kontrolujte dojazd vášho vozidla a aktivujte alebo zakážte nabíjanie podľa vašich potrieb. Nabíjajte inteligentne! 

 

Nová Dacia Spring podrobne

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

zistiť viac