Motory mestského auta Sandero

MOTORY DACIA SANDERO Expression

     

Dostupné motory

Essential
Essential
Expression
Expression

Benzin (2)

TCe 90
už od 12 600 €
už od 13 750 €
TCe 90 CVT
už od 15 350 €
TCe 100 ECO-G
už od 13 200 €
už od 14 350 €

Špecifikácie podrobne

Vypočítajte si, koľko môžete ušetriť s LPG!

EFEKTÍVNE motory

Skvelá kombinácia! Ovládajte svoju spotrebu a znižujte svoj rozpočet na údržbu pomocou našich motorov navrhnutých tak, aby podporovali váš každodenný život.

Sandero ECO-G 100

TCE 100 LPG

Dacia LPG: skvelá voľba pre vaše vozidlo

 

Sandero je teraz k dispozícii s motorom na benzín a LPG: toto rokmi odskúšané, jednoducho použiteľné, cenovo dostupné, bezpečné a úsporné riešenie je do vozidla montované už pri výrobe a pomáha vám ušetriť palivo a znížiť emisie CO2 vášho vozidla. A to nie je všetko! S turbodúchadlom a výkonom 74 kW/100 k váš motor na LPG ponúka nielen úsporu, ale aj radosť z riadenia.

S benzínovými motormi vybavenými filtrom pevných častíc a spĺňajúcimi nové platné normy Euro6 Sandero kombinuje jazdné pohodlie s väčším ohľadom na životné prostredie.

TCe 90

Skutočne univerzálny

 

Táto posledná generácia trojvalcového turbo motora s výkonom 66 kW/90 k, ktorá je k dispozícii s 6 stupňovou manuálnou prevodovkou, je šetrnejšia k životnému prostrediu a ponúka neuveriteľnú reakciu a jazdné vlastnosti. Vďaka jeho rozvodovému remeňu môžete ušetriť ešte viac a znížiť svoj rozpočet na údržbu. Skvelé!

TCe 90 CVT

Pohodlná jazda

 

Užite si hladký a príjemný zážitok z jazdy! Tento 3-valcový turbo motor s výkonom 90 k, vybavený našou 2-pedálovou automatickou prevodovkou CVT, zaisťuje plynulý štart, pružné zrýchlenie a radenie rýchlostí bez efektu "oneskorenia". Relaxujte!

SCe 65

Cenovo dostupný

 

Tento moderný 3-valcový motor s výkonom 65 koní, ktorý je k dispozícii s manuálnou prevodovkou, je navrhnutý tak, aby optimalizoval vaše cesty v meste. Jeho rozvodový remeň vám pomáha udržať náklady na údržbu na uzde. Osvedčuje sa ako spojenec na každý deň.

Dacia Sandero podrobne

   

Objavte podobné modely