Dacia. Sme tu pre vás.

Fungovanie našej predajnej a servisnej siete počas lockdownu.

para stojąca obok siebie z zachowaniem bezpiecznego odstępu w maseczkach

Fungovanie predajnej a servisnej siete Dacia

Vláda pred vianočnými sviatkami sprísnila protiepidemické opatrenia.  Od soboty 19. decembra do 10. januára 2021 je na Slovensku tzv. lockdown. Naši predajcovia vám budú počas pracovných dní k dispozícii online. Autorizované servisy zostávajú otvorené.

Predaj

Predaj nových vozidel Dacia

V prípade záujmu je možné nové vozidlo objednať elektronicky z pohodlia domova. Predajcovia našej autorizovanej siete vám budú k dispozícii online alebo telefonicky. Pre detailné informácie o tejto možnosti, sa prosím, obráťte na vybraného autorizovaného predajcu, prípadne navštívte náš virtuálny showroom Dacia.

Servis vozidiel Dacia je v plnej prevádzke

Autorizované servisy Dacia sú naďalej v plnej prevádzke. Okrem pravidelnej údržby alebo opravy vášho vozidla môžete využiť novú zimnú ponuku pre servis vozidla, vrátane atraktívnej ponuky zimných pneumatík. Odporúčame vám si overiť aktuálnu otváraciu dobu pred návštevou servisu.

 

 

Značkové financovanie Dacia Finance

Aj v tejto dobe je vám značkové financovanie Dacia Finance naplno k dispozícii. Vyberte si zo širokej ponuky zvýhodnených produktov. Spotrebiteľom pre financovanie ponúkame poistenie schopnosti splácať. Pre získanie konkrétnej ponuky sa, prosím, obráťte elektronicky alebo telefonicky na ktoréhokoľvek autorizovaného predajcu značky Dacia.

Ďalšie opatrenia a odporúčania

Pretože sme si vedomí dôležitosti bezpečného kontaktu s našimi zákazníkmi, zavádzame najrôznejšie preventívne opatrenia, ktoré majú za cieľ zaistiť ochranu zdravia našich pracovníkov a zákazníkov.

 

Zároveň vás prosíme, aby ste počas návštevy autorizovaného servisu používali ochranné rúška, respirátory alebo iné pomôcky a chránili tak zdravie pracovníkov nášho servisu. Ďakujeme.

 

V prípade akýchkoľvek otázok je vám plne k dispozícii naše informačné centrum.

JEDNODUCHŠIE, než kedykoľvek predtým

Vozidlá ihneď na odberu

Viac informácií

Dacia eshop

Rezervuj termín

Nájsť najbližšieho dealera

Hľadať

Poistite svoje vozidlo online

Zistiť viac
alebo
0 nájdených výsledkov
    Filtrovať vyhľadávania
    Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
    Zistiť viac