Asistenčné služby prispôsobené

V prípade, že stratíte kľúče, máte technický problém alebo defekt: Asistenčné služby Dacia sú vám k dispozícíí bez ohľadu na okolnosti ‒ 24 hodín denne, 7 dní v týždni, a kdekoľvek na Slovensku a v Európe.

Dacia ‒ asistenčné služby

Asistenčné služby Dacia: 0800 166 166

Uviazli ste na krajnici? Asistenčné služby Dacia sú vám k dispozícii bez ohľadu na okolnosti, stačí zavolať. Pomôžu vám čo najskôr:

  • oprava na mieste alebo odtiahnutie do najbližšieho servisu značky Dacia
  • riešenia mobility, aby ste mohli pokračovať v ceste
  • v prípade, že je vaše vozidlo Dacia dlho nepojazdné, zariadime vám náhradné ubytovanie až na 3 noci

Asistenčné služby v prípade defektu

Krytie sa týka všetkých typov poškodenia vašich pneumatík: defekt, vandalizmus, vydutie pneumatiky spôsobujúce jej nepoužiteľnosť:
‒ oprava na ceste alebo odtiahnutie do servisu


(podmienky závisia od krajiny, ktorú treba uviesť)

Asistenčná služba pri strate kľúčov

Asistenčné služby Dacia sa vzťahujú na krádež, stratu alebo nefunkčnosť vašich kľúčov bez ohľadu na počet najazdených kilometrov.

 

(podmienky závisia od krajiny, ktorú treba uviesť)

Asistenčná služba pri natankovaní nesprávneho paliva

Minulo sa vám palivo alebo ste natankovali nesprávne palivo? Asistenčné služby Dacia vám pomôžu bez ohľadu na počet najazdených kilometrov.


(podmienky závisia od krajiny, ktorú treba uviesť)

Asistenčná služba v prípade poruchy

Ak je vaša Dacia v záruke alebo je krytá záručnou zmluvou výrobcu, postaráme sa o vás. Asistenčné služby Dacia sa postarajú o všetko v prípade mechanickej, elektrickej alebo elektronickej poruchy bez ohľadu na počet najazdených kilometrov.

(podmienky závisia od krajiny, ktorú treba uviesť)

Asistenčná služba v prípade autonehody

V prípade autonehody, ktorá bude mať za následok nepojazdnosť vozidla, vás asistenčné služby Dacia odtiahnu bez ohľadu na počet najazdených kilometrov.


(podmienky závisia od krajiny, ktorú treba uviesť)

Záchranný kód

Záchranný kód je nálepka, ktorú si dáte na čelné a zadné sklo. V prípade ťažkej havárie môže kód, ktorý nálepka obsahuje, umožniť záchranárom a hasičom okamžitý prístup k technickým charakteristikám vozidla, a tým rýchlejšie a efektívnejšie vyslobodiť cestujúcich.


Za menej ako 10 €, plánujte dopredu!

Opakované asistenčné služby

Ak sa servis na vašom vozidle Dacia vykonáva v našich servisoch, ako odmenu za vernosť vám poskytneme zdarma rozšírené non-stop asistenčné služby Dacia do vykonania najbližšieho servisu.

Zájdite ešte ďalej...