Prezeráte saDacia.sk

Dacia InNature

Camping príslušenstva

 

Jogger

Camping príslušenstva
Camping box

CAMPING BOX

Camping box radu príslušenstva Dacia InNature, ktorý sa jednoducho inštaluje a odstraňuje. Preglejková krabica do batožinového priestoru v 5 miestnej konfigurácii (sedadlá 3. radu odstránené). Upevnenie za pomoci úchytiek v batožinovom priestore. Vnútorný objem boxu 220 litrov. Box je možné rozložiť za menej ako 2 minúty na rám postele pre dve osoby.

Materace

MATRAC

Skladacie matrace radu príslušenstva Dacia InNature je dokonalým doplnkom vášho camping boxu. Za necelé 2 minuty je možné box s týmto matracom rozložiť na dvojlôžko: šírka 130 cm pri zadných dverách a 100 cm v batožinovom priestore, dĺžka 190 cm.

Rolety

ZATEMŇOVACIE ROLETY

Vyspite sa dobre vo svojom vozidle Dacia Jogger, chránení pred vonkajším svetlom a zvedavými očami. Táto sada nepriehľadných zatemňovacích roliet vám umožní vytvoriť takmer úplnú tmu. Rolety vyrobené na mieru do všetkých okien vozidla.

Youtube je deaktivován. Povoliť uloženie sociálnych súborov cookie pre prístup k obsahu videa.

SLEEP PACK

Sleep pack radu príslušenstva Dacia InNature. Obsahuje camping box a matrac. Za necelé dve minúty je možné box s matracom rozložiť na dvojlôžko. Rozmery rozloženého rámu postele s posuvnými pojazdmi cez operadlá zadnej lavice 2. radu sedadiel: šírka 130 cm pri zadných dverách a 100 cm v batožinovom priestore, dĺžka 190 cm.

stan

STAN

Ideálny spoločník pre všetky vaše dobrodružstvá s rodinou alebo priateľmi. Rýchlo postaviteľný a ľahko prenosný stan DACIA je ideálnou voľbou pre kempovanie. Je ho možné pripevniť na zadné výklopné dvere a pridať tak veľký obývací priestor na zadnú časť vášho vozidla: pojme dve až tri osoby v oblasti spacej plochy a je tu priestor pre inštaláciu kempingového stolu a stoličiek na terasu a pod vetrotesnú markýzu.

*Sada príslušenstva InNature je kompatibilná iba s modelom Dacia Jogger.