Dacia na Slovensku

V roku 2018 dosiahla značka Dacia na Slovensku historický míľnik – prvýkrát viac ako 5 000 predaných vozidiel za rok.

Dacia ‒ udalosti vo Francúzsku

Dacia na Slovensku

Úspešný príbeh značky Dacia na Slovensku odštartoval v roku 2004, kedy sa ku nám začal dovážať prvý model Dacia Logan a zároveň sa začalo budovať predajné a servisné zázemie v rámci obchodnej siete značky Renault. V priebehu 15 rokov sa značka vypracovala medzi TOP 10 najpredávanejších značiek na trhu a našim zákazníkom sme predali viac ako 35 000 vozidiel.

 

Značka Dacia dnes ponúka veľmi atraktívnu škálu praktických modelov pre bežných motoristov, podnikateľov a firmy. Ponuka zahŕňa menšie rodinné modely Sandero a Logan (aj v praktickej kombi verzii Logan MCV), priestranné MPV Lodgy a Dokker a veľmi obľúbené SUV Duster. Model Dokker je k dispozícii aj v úžitkovej verzií VAN.

 

Najúspešnejší model Duster je aktuálne najpredávanejším SUV na slovenskom trhu.

Sľub Dacia

Dacia, inteligentný nákup za správnu cenu.

Interiér Dacia Lodgy

Najlepšia cena

Vozidlá Dacia ponúkajú vďaka optimalizovaným údržbovým programom a motorom s efektívnou spotrebou cenovo prístupné prevádzkové náklady za bezkonkurenčné ceny.

A keďže všetci máme rôzne očakávania, vozidlá Dacia zahŕňajú iba základné funkcie, bez akýchkoľvek zbytočností, ktoré si môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb.

Štúdia zverejnená v automobilovom časopise v januári 2016 dokazuje, že Duster a Sandero patria medzi 1000 najlepších modelov predávaných vo Francúzsku a že stále zostávajú lídrami v oblasti prevádzkových nákladov a nákladov na kilometer vo svojej kategórií.

Dacia Logan – priestranný interiér pre celú rodinu

Veľký priestor v interiéri

Vozidlá Dacia ponúkajú priestranný, pohodlný a jedinečný interiér v tejto cenovej úrovni.

Praktický a modulárny priestor pre cestujúcich, ktorý je možné prispôsobiť pre 2 až 7 cestujúcich v závislosti od modelu a konfigurácie, pričom zaručuje výnimočný objem batožinového priestoru na jednoduchú prepravu batožiny a nadrozmerných predmetov.

Dacia Duster ‒ crossover

Spoľahlivosť v každej situácii

Dacia, značka skupiny Renault, využíva technické riešenia, ktoré majú overenú efektívnosť a zaručujú spoľahlivosť a robustnosť vozidiel.

Bez ohľadu na terén alebo poveternostné podmienky sa môžete spoľahnúť na ich výdrž. Týmto spôsobom Dacia ponúka trojročnú záruku alebo záruku na 100 000 km.

Štúdia zverejnená v automobilovom časopise v januári 2016 zahŕňa značku Dacia medzi 3 najspoľahlivejšie značky na francúzskom trhu.

Dacia ‒ hodnoty

Filozofia vozidla Dacia

Viac informácií