Dacia na Slovensku

V roku 2018 dosiahla značka Dacia na Slovensku historický míľnik – prvýkrát viac ako 5 000 predaných vozidiel za rok.

  • Dacia ‒ udalosti vo Francúzsku

Dacia na Slovensku

Úspešný príbeh značky Dacia na Slovensku odštartoval v roku 2004, kedy sa ku nám začal dovážať prvý model Dacia Logan a zároveň sa začalo budovať predajné a servisné zázemie v rámci obchodnej siete značky Renault. V priebehu 15 rokov sa značka vypracovala medzi TOP 10 najpredávanejších značiek na trhu a našim zákazníkom sme predali viac ako 35 000 vozidiel.

 

Značka Dacia dnes ponúka veľmi atraktívnu škálu praktických modelov pre bežných motoristov, podnikateľov a firmy. Ponuka zahŕňa menšie rodinné modely Sandero a Logan (aj v praktickej kombi verzii Logan MCV), priestranné MPV Lodgy a Dokker a veľmi obľúbené SUV Duster. Model Dokker je k dispozícii aj v úžitkovej verzií VAN.

 

Najúspešnejší model Duster je aktuálne najpredávanejším SUV na slovenskom trhu.

Sľub Dacia

Dacia, inteligentný nákup za správnu cenu.

  • Interiér Dacia Lodgy

Najlepšia cena

Vozidlá Dacia ponúkajú vďaka optimalizovaným údržbovým programom a motorom s efektívnou spotrebou cenovo prístupné prevádzkové náklady za bezkonkurenčné ceny.

A keďže všetci máme rôzne očakávania, vozidlá Dacia zahŕňajú iba základné funkcie, bez akýchkoľvek zbytočností, ktoré si môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb.

Štúdia zverejnená v automobilovom časopise v januári 2016 dokazuje, že Duster a Sandero patria medzi 1000 najlepších modelov predávaných vo Francúzsku a že stále zostávajú lídrami v oblasti prevádzkových nákladov a nákladov na kilometer vo svojej kategórií.

  • Dacia Logan – priestranný interiér pre celú rodinu

Veľký priestor v interiéri

Vozidlá Dacia ponúkajú priestranný, pohodlný a jedinečný interiér v tejto cenovej úrovni.

Praktický a modulárny priestor pre cestujúcich, ktorý je možné prispôsobiť pre 2 až 7 cestujúcich v závislosti od modelu a konfigurácie, pričom zaručuje výnimočný objem batožinového priestoru na jednoduchú prepravu batožiny a nadrozmerných predmetov.

  • Dacia Duster ‒ crossover

Spoľahlivosť v každej situácii

Dacia, značka skupiny Renault, využíva technické riešenia, ktoré majú overenú efektívnosť a zaručujú spoľahlivosť a robustnosť vozidiel.

Bez ohľadu na terén alebo poveternostné podmienky sa môžete spoľahnúť na ich výdrž. Týmto spôsobom Dacia ponúka trojročnú záruku alebo záruku na 100 000 km.

Štúdia zverejnená v automobilovom časopise v januári 2016 zahŕňa značku Dacia medzi 3 najspoľahlivejšie značky na francúzskom trhu.

Dacia ‒ hodnoty

Filozofia vozidla Dacia

Viac informácií

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

zistiť viac