Nová Dacia SANDERO a sandero stepway

UŽ OD 2,9 €/DENNE S FINANCOVANÍM LPG pri financovaní zdarma

Automatická klimatizácia

Bezdrôtové zrkadlenie smartfónu

Modulárne pozdĺžne strešné lišty

Ako novú generáciu modelu Sandero a Sandero Stepway hodnotia slovenskí motoristickí novinári?

Renault tento raz poriadne pustil žilou

Renault tento raz poriadne pustil žilou

Zdroj: Autožurnál

 

Nové Sandero je prvá Dacia postavená na úplne novej platforme CMF-B. Žiadna recyklácia starej techniky. Novinka má blízko k novému Renaultu Clio ako nikdy predtým. Zároveň je to prvá Dacia s plne LED svetlami, el. ručnou brzdou, palubným počítačom pre LPG s údajom spotreby aj dojazdu, úplne novým infotainmentom a ako prvé auto v skupine Renault ponúkne bezdrôtové prepojenie telefónu cez Apple CarPlay a Android Auto, čo dodnes nie je štandard ani vo vyšších kategóriách.

Viac informácií

O ligu vyššie

O ligu vyššie

Zdroj: Autoviny

 

Dacia sa vždy spoliehala na neporaziteľný pomer cena/výkon. Bola to účinná výhovorka, ak sa vám niečo nepáčilo. Po prvej skúsenosti so Sanderom Stepway však mám pocit, že už nie je potrebné ju využívať.

Viac informácií

O desaťročie ďalej a ešte aj s automatom

thumbnail

Zdroj: Podkapotou

 

Nová Dacia Sandero Stepway prichádza a je tak nová, ako doteraz už dekádu žiadna Dácia nebola. Stojí viac, ale ten príplatok aj stojí za to. Pozrite si prvú jazdu s novým Sanderom s automatickou prevodovkou CVT. Je automat dobrá voľba? Je auto naozaj lepšie?

Dacia video

Takéto autá mám rád

Zdroj: GarazTV

 

Dacia predviedla Sandero plné dobrých nápadov, ale vyššia výbava nemusí byť vždy lepšia. Mám za sebou prvé kilometre so Sanderom a jasnú odpoveď..."Takéto autá mám rád!"

Ponuka platí od 1. 2. do 28. 2. 2021. Ponuka je iba informatívna a nie je záväznou ponukou na uzavretie kúpnej zmluvy. Ponuka LPG pri financovaní zdarma predstavuje dodatočnú zľavu 550 € s DPH pre TCe 100 LPG pri financovaní s Dacia Finance. Reprezentatívny príklad financovania: pri financovaní vozidla prostredníctvom finančného lízingu s úrokom 3,96 % p. a. na 5 rokov a pri financovanej hodnote 5 125 € zaplatíte 59 mesačných splátok s havarijným poistením vo výške 88,21 € a poslednú splátku s havarijným poistením vo výške 2 073,92 €. Poplatok za spracovanie obchodného prípadu je 0 €, predajná cena je 1,20 €, poplatok pri ukončení lízingovej zmluvy je 60 € a RPMN = 12,38 %. Celková čiastka s havarijným poistením, ktorú 60 splátkami zaplatíte je vo výške 7 339,51 €. Denný výdavok 2,9 € je skalkulovaný ako podiel súčtu dvanástich mesačných splátok financovania vrátane havarijného poistenia a čísla 365. Údaje pre komunikáciu sú zaokrúhlené. Dacia Finance znamená financovanie poskytované spoločnosťou UniCredit Leasing Slovakia, a.s. Nové Sandero: spotreba 5,1 – 7,3 (l/100 km), emisie CO2 106 – 137 (g/km). Nové Sandero Stepway: spotreba 5,6 – 7,7 (l/100 km), emisie CO2 114 – 145 (g/km). Uvedené spotreby paliva a emisie CO2 sú určené metodikou stanovenou podľa platných právnych predpisov požadovaných na homologáciu vozidla. Vyobrazenie vozidiel je iba ilustratívne.

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

Zistiť viac