Test: Dacia Duster Celebration

Limitka

"Limitované série sú obľúbeným marketingovým ťahom výrobcov a importérov, ako upozorniť na určitú udalosť týkajúcu sa značky, prípadne konkrétneho modelu. Dacia neostala bokom a pripravila sériu modelov s prívlastkom Celebration, ktorým chce osláviť 15. výročie svojej histórie." – autor Ľuboš Hollý.

  • Test Renault Clio E-Tech Hybrid

Modrá je dobrá

Modrá farba sa stala symbolom tejto špeciálnej edície. Testovaný model sa hrdil lakom karosérie „Iron“ určeným výlučne pre túto konkrétnu sériu. Dizajnéri značky pripravili ako opciu špeciálne polepy B-stĺpikov a dverí, ktoré limitku spoľahlivo odlíšia od bežných verzií. Modrú  farbu nájdeme aj na stredových krytkách nových diskov kolies.

Viac o DUSTERKonfigurovať
  • Dacia Sandero a Dacia Sandero Stepway

Ani interiér v použití modrej farby nezaostal

Neprehliadnuteľné je kontrastné prešívanie na čalúnení dverí, ozdobné prvky na ich madlách, výduchoch ventilácie a rovnako aj na sedadlách.

Mám záujem o nové vozidloTestovacia jazda

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

zistiť viac