Prezeráte saDacia.sk

CESTUJTE SO VŠETKÝM, ČO POTREBUJETE PONUKA SEZÓNNEHO PRÍSLUŠENSTVA

Vyberte si všetko, čo potrebujete z našej bohatej ponuky sezónneho príslušenstva, ktoré vás bude sprevádzať na ceste za každým dobrodružstvom.

Duster

Ste pripravení vyraziť?

Vyberte si nosič kolies, strešné tyče alebo box a využite ešte väčšiu kapacitu vášho vozidla. Alebo siahnete radšej po koberčekoch či ochrane batožinového priestoru? Výberu a fantázii sa medze nekladú.

dacia

Využite našu zvýhodnenú ponuku originálneho príslušenstva pre vaše vozidlo Dacia

Pri nákupe príslušenstva v hodnote 400 € získate zľavu 80 €, pri nákupe nad 600 € získate zľavu 120 €, pri nákupe nad 800 € získate zľavu 160 €. Zvýhodnená ponuka originálneho príslušenstva Dacia je platná iba pre vybrané druhy produktov, ktoré sú súčasťou tejto kampane, a vztahuje sa na ceny príslušenstva bez montáže. Uvedené ceny sú vrátane DPH.

 

Ochrana batožinového priestoru

už od 49,90 €                       

 

Sada koberčekov

už od 33,90 €

Všetky uvedené zákaznícke ceny sú vrátane DPH a nezahŕňajú montáž. O konkrétnej ponuke a cenách sa informujte u participujúcich partnerov Dacia. Renault Slovensko spol. s r.o., si vyhradzuje právo na zmenu uvedených cien, výšku zliav a technické špecifikácie výrobkov bez predchádzajúceho upozornenia. Ponuka je iba informatívna a nie je záväznou ponukou na uzavretie kúpnej zmluvy. Použité obrázky sú ilustratívne. Tlačová chyba vyhradená.