MODERNÁ DACIA SPRING

Dacia Spring je prvé elektrické vozidlo značky Dacia. Spring z vonku pripomína svojim vzhľadom malé SUV ale vo vnútri má 4 plnohodnotné sedadlá a bude k dispozícii za najlepšiu cenu!

Dacia Spring

VONKAJŠÍ VZHĽAD, KTORÝ OKÚZĽUJE

Spring

Predná časť

Maska chladiča s chrómovanými prvkami dodáva modelu moderný dizajn. Výrazná predná časť s oddelenými svetlometmi, LED denné svietenie, oranžové detaily a vyššia svetlosť podvozka. To všetko sú charakteristické znaky 100% elektrického modelu Dacia Spring.

... z boku

Výrazné prelisy dverí a premyslené ochranné prvky prispôsobené mestskému užívaniu vozidla. Oranžové prvky sú viditeľné na dverách, na spätných zrkadlách a zároveň strešných lištách. Celok dopĺňajú kolesá Flexwheel. Dacia Spring je so svojim SUV vzhľadom ideálnym vozidlom do mesta.

a zadná časť!

Vzadu nájdeme nové svetlá s charakteristickým svetelným podpisom v tvare písmena Y. Ozdobné chrómované prvky sú viditeľné na veku batožinového priestoru a nechýbajú ani ochranné prvky zadného nárazníka. Dacia Spring je prepracovaná do najmenších detailov.

ATRIBÚTY SUV, KTORÉ DODÁVAJÚ CHARAKTER

Ozdobné strešné lišty

Ozdobné strešné lišty s oranžovými prvkami dodávajú novému modelu robustnosť napriek jeho malým rozmerom.

Dostatočný batožinový priestor

Objem batožinového priestoru novej Dacia Spring je 290l a po sklopení sedadiel jeho kapacita dosiahne až 620 litrov. To je veľmi dobrý výsledok pre malé mestské vozidlo. Všetky potrebné komfortne odveziete!

Ochranné lišty dverí

Ochranné lišty dodávajú modelu Spring väčšiu odolnosť v mestskej džungli. Oranžové detaily pridávajú funkčným doplnkom naviac štýlový vzhľad.

Svetlá výška 150 mm

Zvýšená svetlosť podvozka je rozhodne atribútom SUV! Dacia Spring sa osvedčí ako na rozbité cesty mimo mesta tak aj v mestských uličkách.

ELEKTRIZUJÚCI INTERIÉR

 

Interiér vozidla Dacia Spring je v súlade s moderným vonkajším vzhľadom. Vo vnútri nechýbajú charakteristické oranžové prvky, ako sú ramčeky okolo výduchov klimatizácie a obrazovky multimediálneho systému.

 

Rovnaké prvky je možné nájsť aj na čalúnení. Oranžové prešívanie čalúnenia z umelej kože dodáva interiéru modelu Spring hravosť. Predné sedadlá s integrovanou opierkou hlavy poskytujú maximálny komfort.

 

V novej Dacia Spring je všetko na dosah ruky. Ergonomická palubná doska, 7 palcová dotyková obrazovka a prehľadné ovládanie manuálnej klimatizácie uľahčujú každodenné používanie.

 

Prehľadný prístrojový štít, 3,5“ digitálny displej, ergonomický volant, obmedzovač rýchlosti, hlasové ovládanie a to všetko na jednom mieste“ Dacia vie, že najdôležitejší vodič a preto sa všetko točí okolo neho.

 

Namiesto klasickej radiacej páky je otočný ovládač, ktorým zvolíte jednoducho jazdu vpred alebo cúvanie. Vďaka tomu máte viac priestoru pre odloženie vašich drobností. Jednoduché a funkčné. Dacia Spring má všetko, čo potrebujete, na jednom mieste!