Rozvodový remeň

Autobatéria je srdcom celého vozidla a zlá údržba je príčinou 85% porúch.

Dacia ‒ rozvodový remeň ‒ popredajné služby

Buďte plní energie

Rozvodový remeň zabezpečuje, že váš motor je dokonale zosynchronizovaný.

Úroveň vybavenia elektroniky v nových vozidlách sa oproti predchádzajúcim generáciám neustále zvyšuje. Tým sa zvyšujú aj nároky na zdroje energie, čiže autobatériu. Tá mení chemickú energiu na elektrickú a zásobuje tak všetku elektroniku vo vozidle (rádio, osvetlenie, palubný počítač, GPS navigáciu, alarm, parkovacie senzory a mnoho ďalšieho).

 

Základnou požiadavkou na autobatériu je však dodať potrebnú energiu pre naštartovanie vášho vozidla.

 

Strážte si prvé príznaky opotrebenia autobatérie vrátane pomalšieho štartovania a menej efektívneho elektrického vybavenia:

  • skontrolujte svoju autobatériu v našom servise každé dva roky alebo po najazdení 30 000 km a vymeňte ju každé 4 roky alebo po najazdení 60 000 km
  • pred obdobím chladného alebo veľmi teplého počasia si tiež nechajte skontrolovať systém zapaľovania a po najazdení 30 000 km skontrolujte zapaľovacie sviečky.

 

Má vaše vozidlo Dacia viac ako 3 roky?


Vyberte cenovo výhodné ponuky pre rozvodový remeň na zníženie nákladov! Výber alternatívnych náhradných dielov umožňuje využiť výhody rovnakej spoľahlivosti ako majú originálne diely s trvanlivosťou prispôsobenou pre vaše vozidlo Dacia. Ušetrite v priemere až 20 %* bez toho, aby došlo k ohrozeniu bezpečnosti.

 

* Porovnané s príslušnými originálnymi dielmi.

Nečakajte ani chvíľu!

Viac informácií o rozvodovom remeni

Dacia ‒ rozvodový remeň ‒ popredajné služby

Jednoduchá starostlivosť o rozvodový remeň

Ťažký a nezvyčajný hluk pri štartovaní vozidla Dacia? Už nečakajte: dohodnite si stretnutie s predajcom.

 

Dacia ‒ popredajné služby

Údržbové balíčky Dacia

Viac informácií o našich na mieru šitých údržbových programoch v závislosti od vašich požiadaviek a rozpočtu! Využite výber servisných služieb (výmena oleja, filtra a pod.), ktoré sa môžu využívať podľa potreby a frekvencie bez ďalších nákladov z vašej strany.

Dácia ‒ záruka ‒ poistenie ‒ asistenčné služby

Záruka, poistenie a asistenčné služby

Dacia vám pomôže vyriešiť akúkoľvek situáciu.