Náš servis

Využite sieť odborníkov Dacia s cieľom zabezpečiť, že vaše vozidlo bude v dokonalom prevádzkovom stave. Absolvovanie plánovaných servisných prehliadok garantuje vašu bezpečnosť.

  • Dacia ‒ servis

Servisné balíčky Dacia, ktoré vyhovujú veku vášho vozidla Dacia

Dodržiavaním servisných intervalov uvedených vo vašom harmonograme údržby môžete predísť poruchám spôsobeným opotrebovaním, a uchováte tak svoje vozidlo Dacia v skvelej kondícii.

Nečakajte iba na svetelné indikátory na prístrojovej doske! Dodržujte servisné intervaly (či časové či kilometrové) podľa plánu údržby a my sa postaráme, aby ste sa vyhli všetkým problémom vzniknutých z dôvodu opotrebovania najzaťaženejších komponentov vo vašom aute.


Má vaše vozidlo Dacia viac ako 3 roky?
Vyberte cenovo výhodné servisné ponuky na zníženie nákladov! Výber alternatívnych náhradných dielov umožňuje využiť výhody rovnakej spoľahlivosti ako majú originálne diely s trvanlivosťou prispôsobenou pre vaše vozidlo Dacia. Ušetrite priemerne až 20 %*.


* Porovnané s príslušnými originálnymi dielmi.

Objednajte sa online na servis

Nečakajte ani chvíľu!

Viac informácií o servise

Dacia ‒ popredajné služby ‒ servis

Jednoduchý servis

Dodržiavaním svojho programu údržby sa môžete vyhnúť poruchám spôsobeným opotrebovaním a uchovať rôzne zariadenia svojho vozidla Dacia v najlepšej forme.

Objavte všetky naše tipy
Dacia ‒ popredajné služby ‒ servis

Údržbové balíčky Dacia

Viac informácií o našich na mieru šitých údržbových programoch v závislosti od vašich požiadaviek a rozpočtu! Využite výber servisných služieb (výmena oleja, filtre a pod.), ktoré sa môžu využívať podľa potreby a frekvencie bez ďalších nákladov z vašej strany.

Objednajte sa online
Dácia ‒ záruka ‒ poistenie ‒ asistenčné služby

Záruka, poistenie a asistenčné služby

Dacia vám pomôže vyriešiť akúkoľvek situáciu.

Objavte všetky naše balíčky

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

zistiť viac