NOVÁ DACIA JOGGER - BIGGER, COOLER, JOGGER

DACIA JOGGER už od 3,95 €/deň

vrátane poistenia

Nové SUV Dacia Duster

POZÝVAME VÁS NA TESTOVACIU JAZDU V RÁMCI DNÍ DACIA

Príďte v dňoch 14.5. – 5.6. na DACIA TOUR a vyskúšajte si kompletný modelový rad Dacia, vrátane elektrickej Dacia Spring a našej hviezdy Novej Dacia Jogger.

NOVÉ RODINNÉ SEDEMMIESTNE VOZIDLO

Vďaka Dacia Financial Services si môžete dovoliť presne tú verziu Dacia Jogger, ktorá vám najlepšie vyhovuje. Žiadajte u svojho predajcu financovanie Dacia Easy.

Youtube je deaktivován. Povoliť uloženie sociálnych súborov cookie pre prístup k obsahu videa.spravovať cookies

TCe LPG 100

S touto motorizáciou ušetríte za palivo, máte vyšší výkon a zároveň šetríte prírodu vďaka nižším emisiám CO2!
Nízke prevádzkové náklady
Pohon LPG priamo z výroby
Dojazd viac ako 1 200 km*
Plnohodnotný batožinový priestor

* dojazd sa môže líšiť v závislosti od štýlu jazdy a podmienok. 

Dacia Joggeer

Nová Dacia Jogger

vystupuje z davu. Spája dĺžku kombi, priestrannosť MPV a robustnosť SUV.

Dacia Jogger
Dažďový senzor
Dacia Jogger
Svetelný senzor
Dacia Jogger
Tempomat
Dacia Jogger
Asistent rozjazdu do kopca
Dacia Jogger
Aktívny systém núdzového brzdenia (AEBS)
Dacia Jogger
Systém sledovania mŕtveho uhla
Dacia Jogger
Parkovacie senzory a parkovacia kamera

SUV navrhnuté pre váš pokoj na duši

Užívajte si po celú dobu jazdy ešte vyššiu bezpečnosť a uľahčite si riadenie vozidla vďaka poslednej generácii asistenčných systémov vodiča!
360° kamerový systém Multiview
Systém sledovania mŕtveho uhla
Asistent rozjazdu do kopca
Núdzový brzdový asistent

Ponuka platí od 1. 4. do 30. 4. 2022. Pri financovaní vozidla prostredníctvom finančného lízingu s úrokom 3,50 % p.a. na 4 roky a pri financovanej hodnote 8 730 € zaplatíte 47 mesačných splátok s havarijným poistením vo výške 120,01 € a poslednú splátku s havarijným poistením vo výške 5 856,38 €. Poplatok za spracovanie obchodného prípadu je 0 €, predajná cena je 1,20 €, poplatok pri ukončení lízingovej zmluvy je 60 € a RPMN = 9,96 %. Celková čiastka s havarijným poistením, ktorú 48 splátkami zaplatíte je vo výške 11 558,21 €. Denný výdavok 3,95 € je skalkulovaný zo základnej ceny najnižšej verzie modelu, ako podiel súčtu dvanástich mesačných splátok financovania vrátane havarijného poistenia a čísla 365. Údaje pre komunikáciu sú zaokrúhlené. Podmienka max. nájazdu 20 000 km/ročne. Dacia Financial Services znamená financovanie poskytované spoločnosťou UniCredit Leasing Slovakia, a.s.. Táto ponuka je indikatívna, nie je návrhom na uzavretie zmluvy a nemožno z nej preto vyvodiť povinnosť spoločnosti uskutočniť akékoľvek transakcie. Nová Dacia Jogger: spotreba 5,6 – 7,8 l/100 km, emisie CO2 118–138 g/km. Uvedené spotreby paliva a emisie CO2 sú zmerane metodikou stanovenou podľa platných právnych predpisov vyžadovaných pro homologáciu vozidla. Vyobrazenie vozidla je iba ilustratívne.