NOVÁ DACIA JOGGER - BIGGER, COOLER, JOGGER

DACIA JOGGER už od 5,60 €/deň

s financovaním Dacia Easy a teraz zimné pneumatiky zadarmo pre všetky modely Dacia

Nové SUV Dacia Duster
Dacia Jogger

zimné pneumatiky zdarma

Teraz na celý modelový rad Dacia

NOVÉ RODINNÉ SEDEMMIESTNE VOZIDLO

Vďaka Dacia Financial Services si môžete dovoliť presne tú verziu Dacia Jogger, ktorá vám najlepšie vyhovuje. Žiadajte u svojho predajcu financovanie Dacia Easy.

Youtube je deaktivován. Povoliť uloženie sociálnych súborov cookie pre prístup k obsahu videa.

TCe 100 ECO-G

S touto motorizáciou ušetríte za palivo, máte vyšší výkon a zároveň šetríte prírodu vďaka nižším emisiám CO2!
Nízke prevádzkové náklady
Pohon LPG priamo z výroby
Dojazd viac ako 1 200 km*
Plnohodnotný batožinový priestor

* dojazd sa môže líšiť v závislosti od štýlu jazdy a podmienok. 

Dacia Joggeer

Nová Dacia Jogger

Užívajte si po celú dobu jazdy ešte vyššiu bezpečnosť a uľahčite si riadenie vozidla vďaka poslednej generácii asistenčných systémov vodiča!

Dacia Jogger
Dažďový senzor
Dacia Jogger
Svetelný senzor
Dacia Jogger
Tempomat
Dacia Jogger
Asistent rozjazdu do kopca
Dacia Jogger
Aktívny systém núdzového brzdenia (AEBS)
Dacia Jogger
Systém sledovania mŕtveho uhla
Dacia Jogger
Predné a zadné parkovacie senzory

Rodinné vozidlo až so 7 sedadlami

Nová Dacia Jogger vystupuje z davu. Spája dĺžku kombi, priestrannosť MPV a robustnosť SUV.
7 plnohodnotných miest​
Vyberateľný 3. rad sedadiel​
Až 60 kombinácií usporiadania sedadiel​
Batožinový priestor až 1 819 dm3​

Ponuka platí do 31. 10. 2022. Reprezentatívny príklad financovania Dacia Easy pre Dacia Jogger Essential ECO-G 100 - 5 miest: Pri financovaní vozidla prostredníctvom finančného lízingu s úrokom 4,11 % p. a. na 4 roky a pri financovanej hodnote 10 955 € zaplatíte 47 mesačných splátok s havarijným poistením vo výške 169,29 € a poslednú splátku s havarijným poistením vo výške 6 299,13 €. Poplatok za spracovanie obchodného prípadu je 0 €, predajná cena je 1,20 €, poplatok pri ukončení lízingovej zmluvy je 60 € a RPMN = 9,96 %. Celková čiastka s havarijným poistením, ktorú 48 splátkami zaplatíte je vo výške 14 316,81 €. Denný výdavok 5,57 € je skalkulovaný zo základnej ceny najnižšej verzie modelu, ako podiel súčtu dvanástich mesačných splátok financovania vrátane havarijného poistenia a čísla 365. Údaje pre komunikáciu sú zaokrúhlené. Pred splatnosťou poslednej splátky sa klient môže rozhodnúť pre jednu z možností - (1) poslednú splátku zaplatiť a vozidlo si ponechať, (2) rozložiť poslednú splátku na ďalšie obdobie financovania, (3) predať vozidlo dílerovi za dohodnutú kúpnu cenu (podmienka max. nájazdu 20 000 km/ročne) alebo (4) vrátiť vozidlo financujúcej spoločnosti UniCredit Leasing Slovakia, a. s. v súlade so Sprievodcom vrátením vozidla, uverejneným na webovej stránke spoločnosti (podmienka max. nájazdu 20 000 km/ročne). Dacia Financial Services znamená financovanie poskytované spoločnosťou UniCredit Leasing Slovakia, a.s.. Táto ponuka je iba indikatívna, nie je návrhom na uzavretie zmluvy a nemožno z nej preto doväzovať povinnosť spoločnosti uskutočniť akékoľvek transakcie. Nová Dacia Jogger: spotreba 5,6 – 7,8 l/100 km, emisie CO2 118–138 g/km. Uvedené spotreby paliva a emisie CO2 sú zmerane metodikou stanovenou podľa platných právnych predpisov vyžadovaných pro homologáciu vozidla. Vyobrazenie vozidla je iba ilustratívne. Akčná ponuka zimných pneumatík platí do 31. 12. 2022 alebo do odvolania. Ponuka zimných pneumatík platí pre 4 ks zimných pneumatík podľa rozmerupneumatík v základnej výbave konkrétnej verzie vozidla.