Motory mestského auta Sandero

MOTORY NOVÁ DACIA SANDERO Comfort

     

Dostupné motory

Essential
Essential
Comfort
Comfort

Benzin/LPG (1)

TCe 100 LPG
už od 11 450 €
už od 12 600 €
SCe 65
už od 10 150 €
už od 11 300 €
TCe 90
už od 10 950 €
už od 12 100 €
TCe 90 CVT
už od 13 300 €

Špecifikácie podrobne

Vypočítajte si, koľko môžete ušetriť s LPG!

EFEKTÍVNE motory

Skvelá kombinácia! Ovládajte svoju spotrebu a znižujte svoj rozpočet na údržbu pomocou našich motorov navrhnutých tak, aby podporovali váš každodenný život.

Sandero ECO-G 100

TCE 100 LPG

Dacia LPG: skvelá voľba pre vaše vozidlo

 

Nové Sandero je teraz k dispozícii s motorom na benzín a LPG: toto rokmi odskúšané, jednoducho použiteľné, cenovo dostupné, bezpečné a úsporné riešenie je do vozidla montované už pri výrobe a pomáha vám ušetriť palivo a znížiť emisie CO2 vášho vozidla. A to nie je všetko! S turbodúchadlom a výkonom 74 kW/100 k váš motor na LPG ponúka nielen úsporu, ale aj radosť z riadenia.

S benzínovými motormi vybavenými filtrom pevných častíc a spĺňajúcimi nové platné normy Euro6 nové Sandero kombinuje jazdné pohodlie s väčším ohľadom na životné prostredie.

TCe 90

Skutočne univerzálny

 

Táto posledná generácia trojvalcového turbo motora s výkonom 66 kW/90 k, ktorá je k dispozícii s 6 stupňovou manuálnou prevodovkou, je šetrnejšia k životnému prostrediu a ponúka neuveriteľnú reakciu a jazdné vlastnosti. Vďaka jeho rozvodovému remeňu môžete ušetriť ešte viac a znížiť svoj rozpočet na údržbu. Skvelé!

TCe 90 CVT

Pohodlná jazda

 

Užite si hladký a príjemný zážitok z jazdy! Tento 3-valcový turbo motor s výkonom 90 k, vybavený našou 2-pedálovou automatickou prevodovkou CVT, zaisťuje plynulý štart, pružné zrýchlenie a radenie rýchlostí bez efektu "oneskorenia". Relaxujte!

SCe 65

Cenovo dostupný

 

Tento moderný 3-valcový motor s výkonom 65 koní, ktorý je k dispozícii s manuálnou prevodovkou, je navrhnutý tak, aby optimalizoval vaše cesty v meste. Jeho rozvodový remeň vám pomáha udržať náklady na údržbu na uzde. Osvedčuje sa ako spojenec na každý deň.

Ste pripravení vyraziť na cestu s Novou Dacia Sandero?

   

Objavte podobné modely

Nový Duster
Nový Duster
už od 11 190 €
Lodgy
Lodgy
už od 17 410 €

Naše webové stránky a naši partneri môžu používať súbory cookies k analýze prevádzky a výkonnosti webu a na zobrazenie personalizovanej reklamy prispôsobenej vašim záujmom, vašej polohe a umožniť vám interakciu s nami prostredníctvom sociálnych sietí. Vaše rozhodnutie môžete kedykoľvek zmeniť v "Cookies" sekcii našich stránok.

zistiť viac