Nouvelle Dacia Sandero citadine

Nová Dacia Sandero

cena od

Dizajn

Moderné a robustné mestské auto

Nové Sandero odhaľuje svoj úplne prepracovaný dizajn s robustnou siluetou a novo navrhnutou prednou časťou, zvýraznenou novými LED svetlami so svetelným podpisom v tvare písmena Y. S jedným z najpriestrannejších interiérov vo svojej kategórii a veľkorysým batožinovým priestorom sa prispôsobí vášmu každodennému životu.

Jednoduchý a pohodlný zážitok na palube

Pohodlné mestské auto Sandero

Komfort a pohodlie

Vychutnajte si skutočne pohodlné cestovanie

Ste pripravení vyraziť na cestu? Bezkľúčový prístup a štartovanie auta stlačením tlačidla vďaka hands-free karte Dacia. Nastúpte do vozidla a nechajte sa obklopiť modernou výbavou, starostlivo navrhnutou pre vaše pohodlie: nový elektrický posilňovač riadenia, široký rozsah nastavenia sedadla vodiča a volantu, nový dizajn palubnej dosky, ktorý je zároveň maximálne ergonomický a tak máte všetky hlavné ovládacie prvky tam, kde ich čakáte.  

 

Automatická klimatizácia vám umožní riadiť teplotu a vychutnať si počas cesty optimálny tepelný komfort. Stmieva sa? Žiadny problém! LED svetlomety Nového Sandero sa zapínajú automaticky a zabezpečujú lepšiu viditeľnosť cez deň aj v noci.

Naše asistenčné systémy pre vodiča ‒ Sandero

Asistenčné systémy pre vodiča a bezpečnosť

Máte tam všetko!

Neustále sledovanie všetkého je vyčerpávajúce, nemyslíte? Uvoľnite sa! Naše asistenčné systémy pre vodiča vám pomôžu počas vašej cesty, chránia vás a uľahčujú vám každodenné jazdenie:

 

Aktívny systém núdzového brzdenia (AEBS)
E-call (automatické núdzové volanie)
Predné a zadné parkovacie senzory na kontrolu vzdialenosti a zadná kamera
Varovanie systému sledovania mŕtveho uhla
Asistent rozjazdu do kopca
Elektronická parkovacia brzda
Tempomat s obmedzovačom rýchlosti
Elektrický posilňovač riadenia

Multimediálny systém Sandero

Multimédiá

Súčasné technológie

Vďaka novému systému Media Control System s rádiom a integrovaným Bluetooth® pripojením k telefónu môžete svoj audiosystém ovládať z volantu a jednoducho získať prístup k obľúbenému navigačnému systému z vášho smartphonu. Jednoduchšie používanie na palube umožňuje funkcia pripojenia a zobrazovania rádiového rozhrania na obrazovke telefónu pomocou aplikácie DaciaMedia Control.

Efektívne motory

Skvelá kombinácia! Ovládajte svoju spotrebu a znižujte svoj rozpočet na údržbu pomocou našich motorov navrhnutých pre váš každodenný život.

Sandero ECO-G ‒ LPG

TCe 100 LPG

DACIA LPG: múdra voľba pre váš model!

 

Nové Sandero je teraz k dispozícii s motorom na benzín a LPG: Toto rokmi osvedčené, ľahko použiteľné, cenovo dostupné, bezpečné a úsporné riešenie, ktoré je do vozidla inštalované už počas výroby, vám pomáha ušetriť palivo a znížiť emisie CO2 vášho vozidla. A to nie je všetko! Vďaka turbodúchadlu a výkonu 74 kW/100 k váš motor LPG ponúka nielen úsporu, ale aj radosť z jazdy.

Vďaka benzínovým motorom vybaveným filtrom pevných častíc a spĺňajúcim nové platné normy Euro 6, Nový Sandero spája jazdné pohodlie s väčším ohľadom na životné prostredie.

TCe 90

Skutočne všestranný

 

Tento 3-valcový turbomotor s výkonom 90 koní, ktorý je k dispozícii so 6 stupňovou manuálnou prevodovkou, vám umožňuje regulovať spotrebu paliva a súčasne si užiť skutočné potešenie z jazdy. Vďaka jeho rozvodovému remeňu sa nemusíte báť vysokých nákladov na údržbu. Inteligentné!

TCe 90 CVT

Pohodlná jazda

 

Užite si plynulú a pohodlnú jazdu! Tento 3-valcový turbomotor s výkonom 90 koní je vybavený automatickou prevodovkou CVT novej generácie s plynule meniteľným prevodovým pomerom, ktorá zaisťuje maximálnu plynulosť pri rozjazde, flexibilné zrýchlenie a radenie bez oneskorenia. Uvoľnite sa!

SCe 65

Úspory

 

Tento moderný a úsporný 3-valcový motor s výkonom 65 koní a s 5 stupňovou manuálnou prevodovkou je navrhnutý tak, aby optimalizoval vaše jazdy v meste. Rovnako ako TCe 90 je vybavený rozvodovým remeňom a udrží náklady na údržbu na minime. Bude to bezpochyby váš spoľahlivý parťák pre vaše každodenné potreby. 

Optimálne rozmery

Predné rozmery Sandero
Bočné rozmery Sandero
Zadné rozmery Sandero

    Ste pripravení vyraziť na cestu s Novým modelom Dacia Sandero?

    CHCETE DOSTÁVAŤ NAJNOVŠIE INFORMÁCIE O NOVEJ DACIA SANDERO STEPWAY? NIE JE NIČ JEDNODUCHŠIE!

    PRIHLÁSTE SA K ODBERU NOVINIEK

    Objavte podobné modely