Spring Electric ‒ Dacia elektrické mestské auto

Dacia predstavuje...

Nová Dacia Spring

20 250 €
Nová Dacia Spring

Priekopník cenovo dostupnej elektromobility!

Nová Dacia Spring je postavená na základe 10 ročných skúseností a odborných znalostí Skupiny Renault, priekopníka vo výrobe elektromobilov. Dacia tak ponúka nové technológie opäť ako najdostupnejšie na trhu.

Youtube je deaktivován. Povoliť uloženie sociálnych súborov cookie pre prístup k obsahu videa.
Spring Electric ‒ Dacia elektrické mestské auto ‒ exteriér
Dobrodružný vzhľad
Spring Electric ‒ Dacia elektrické mestské auto ‒ svetlomety
Nový LED svetelný podpis
Spring Electric ‒ Dacia elektrické mestské auto ‒ multimediálny systém
Multimediálny systém MEDIA NAV a 7” obrazovka
Spring Electric ‒ Dacia elektrické mestské auto ‒ batožinový priestor
Najväčší batožinový priestor v triede (290l*)
Spring Electric ‒ Dacia elektrické mestské auto ‒ dojazd
Dojazd až 305 km podľa mestského cyklu WLTP**

NAJDOSTUPNEJŠÍ ELEKTROMOBIL NA TRHU

Spring Electric ‒ Dacia elektrické mestské auto

Nová rEVolúcia DACIA

Cenovo dostupný, odolný, priestranný... a elektrický. Nový Spring je mestské vozidlo, ktoré kombinuje kľúčové hodnoty značky Dacia s výhodami 100% elektrického pohonu. Pri jazde v meste a v jeho blízkom okolí si užijete plynulú a tichú jazdu bez hluku motora a ďalších nepríjemných vibrácií.

 

Nový Spring s kapacitou batérie 27,4 kWh*** vám pomôže dosiahnuť dojazd až 230 km v kombinovanom cykle WLTP a až 305 km v mestskom cykle WLTP**. To v priemere stačí až na 6 dní bežného využitia v meste bez nutnosti nabíjať.

Spring Electric ‒ Dacia elektrické mestské auto

Elektrický, bezproblémový!

Je čas na prestávku? Nemôže to byť jednoduchšie! Nabíjajte váš Nový Spring doma z bežnej domácej elektrickej zásuvky alebo nainštalujte Wallbox**** pre rýchle nabíjanie za 4 hodiny a 30 minút. Nechcete strácať čas? S voliteľným DC nabíjaním dobijete na rýchlonabíjacej stanici svoju batériu až na 80% za necelých 50 minút.

 

Chcete dopredu nastaviť teplotu v kabíne, skontrolovať stav nabíjania batérie alebo spustiť/ukončiť nabíjanie? Pomocou vašej mobilnej aplikácie MY Dacia môžete vykonávať vzdialenú správu vášho dojazdu a dosiahnuť ešte väčšie pohodlie.

Spring Electric ‒ Dacia elektrické mestské auto

Vzhľad, ktorý prekračuje všetky pravidlá

Ste pripravení vyraziť do mestskej džungle? Línie vyjadrujúce silu, kompaktné rozmery, nový svetelný podpis značky Dacia, strešné lišty, disky kolies Flexwheel, zadný ochranný kryt podvozka a vyššia svetlá výška... Nový Spring je kombináciou obratnosti mestského vozidla s odolnosťou SUV a súčasne zaujme svojim dobrodružným vzhľadom.

 

Nový Spring je možno rozmermi malý, ale je mimoriadne priestranný so 4 plnohodnotnými sedadlami a modulárnym interiérom. Ponúka najlepší objem batožinového priestoru vo svojej kategórii (290l*) a neposlednom rade sklopné zadné sedadlá.

Spring Electric ‒ Dacia elektrické mestské auto

Jednoduché ovládanie a pohodlie na palube vozidla

Výborné jazdne vlastnosti a jednoduché manévrovanie pri každodennom jazdení – vozidlo je navrhnuté tak, aby vám poskytlo dostatok pohodlia na palube. Napríklad: multimediálny systém a jeho 7“ dotyková obrazovka vybavená funkciou zrkadlenia obrazovky smartfónu kompatibilná s Android Auto™ a Apple CarPlay™ a taktiež Bluetooth®, 3,5” farebný displej pre vodiča, zadný parkovací senzor a parkovacia kamera, plne elektrický posilňovač riadenia, elektrické ovládanie predných a zadných okien, diaľkové zamykanie vozidla, klimatizácia atď.  

* Stále prebieha proces homologizácie.

 

** Hodnoty WLTP sú merané podľa štandardizovaného laboratórneho cyklu, ktorý sa blíži reálnym podmienkam. Zahŕňa 57% jazdy v meste, 25% jazdy v mimo mesta a 18% jazdy na diaľnici.

 

*** Využite výhody záruky Dacia na batériu vozidla po dobu 8 rokov / 120 000 km.

 

**** Wallbox – domáce nabíjanie pomocou nástennej nabíjacej stanice musí inštalovať odborný pracovník.

Pripravení na prekvapenie?

Spring Electric ‒ Dacia elektrické mestské auto
Spring Electric ‒ Dacia elektrické mestské auto
Spring Electric ‒ Dacia elektrické mestské auto
Spring Electric ‒ Dacia elektrické mestské auto

Objavte podobné modely

Nové Sandero
Nové Sandero
už od 11 450 €