Koncepčné vozidlo Dacia

MANIFESTO CONCEPT CAR

Koncepčné vozidlo Dacia

OBJAVTE NENAHRADITEĽNÉ VOZIDLO ZAJTRAJŠKA

Dacia odhaľuje svoje najnovšie koncepčné vozidlo: Manifesto dokonalo stelesňuje hodnoty značky. Je to nenahraditeľné vozidlo s robustným a ekologickým dizajnom, ktoré sa rýchlo presadí vo všetkých situáciách.

Týmto koncepčným vozidlom sa ešte viac ponoríme do prírody a vytvoríme jednoduchý a dostupný spôsob, ako si užívať čerstvý vzduch, či už pracovne alebo súkromne pre potešenie. 

Koncepčné vozidlo Dacia

Manifesto je mimoriadne kompaktné a úplne otvorené SUV, takže cestujúci môžu precítiť súlad s prírodou. Tento ľahký a tichý spoločník uprednostňuje obratnosť pred rýchlosťou. S týmto typom vozidla môžete ľahko doručiť zásoby do horských útulkov alebo skontrolovať zariadenie v prírode.

 

Manifesto nebude k dispozícii na predaj, ale predstavuje všetky naše inovácie vrátane tých, ktoré sa už objavili v niektorých našich modeloch a čoskoro sa rozšíria na celý sortiment; tých, ktoré sa chystáme uviesť na trh; a tých, ktoré skúmajú nové nápady, ktoré sa objavia v nasledujúcich rokoch.

Prostredníctvom Manifesto Dacia potvrdzuje svoju víziu nevyhnutného, štýlového, robustného, cenovo dostupného a ekologického vozidla.

PRAKTICKÉ I COOL

Inteligentné a dostupné riešenia, ktoré naplnia vaše potreby. Tak štýlové!

Robustné a dobrodružné

Robustná konštrukcia do každého terénu, s ktorou sa dostanete kamkoľvek budete chcieť.

Eco-smart

Pretože v Dacia idú ekologickosť a efektívnosť ruka v ruke.

 

TO PODSTATNÉ, COOL

Naše autá spĺňajú vaše potreby bez zbytočných dekorácií. Navrhujeme úsporné, flexibilné a všestranné riešenia, ktoré sa zameriavajú na to, čo je najdôležitejšie: plnenie vašich potrieb. Dacia znamená inteligentné, cenovo dostupné a štýlové auto. 

Naše súčasné i budúce inovácie

Robustné a outdoor

Máte radi úžasný svet prírody? Prišli ste na správne miesto. Naše vozidlá majú povesť praktických, robustných a spoľahlivých vozidiel bez ohľadu na podmienky na ceste. Pracujete v prírode? Alebo sa jednoducho chcete spojiť s prírodou. Nové koncepčné vozidlo Dacia je pre vás ako stvorené. 

Terénne vozidlo

Manifesto spĺňa všetky kritériá terénneho vozidla vďaka pohonu všetkých 4 kolies, vysokej svetlej výške, veľkým kolesám a karosérii, ktorá odolá aj najťažšiemu terénu.

Odolné

Zvnútra aj zvonku. V súčasnosti pracujeme na tom, aby bol náš interiér ‒ vrátane kobercov a poťahov sedadiel ‒ odolnejší a ľahšie sa čistil. Tieto vylepšenia sa v našich vozidlách objavia už v budúcom roku.

Chceme vás sprevádzať pri všetkých vašich dobrodružstvách, preto sme zaviedli tieto inovatívne a praktické funkcie:

Inteligentné konštrukcie sedadiel

Koncepčné vozidlo Dacia ‒ sedadlá

Poťahy sedadiel sa dajú zvliecť a jedným šikovným pohybom premeniť na spací vak. 

Viacúčelová strecha

Koncepčné vozidlo Dacia ‒ strecha

Viacúčelová strecha je mimoriadne všestranná. Rozkladá sa a obsahuje nastaviteľné strešné tyče na prepravu všetkých druhov batožiny, čo je pokračovaním viacúčelových strešných tyčí, ktoré sa už nachádzajú na modeloch Sandero Stepway alebo Jogger.

Jednoduchšia preprava nákladu

Koncepčné vozidlo Dacia ‒ pracovný stôl
Dôležitý je pre vás aj objem nákladového priestoru. Okrem toho, že sa koncepčné vozidlo ľahšie nakladá, je vybavené navijakom, ktorý vám pomôže manipulovať s výbavou a udržať ju na mieste. Navrhli sme aj možnosť premeniť zadnú časť koncepčného vozidla na stôl alebo pracovný stôl.

Eco-smart

V Dacia je naším poslaním vyvíjať ekologickejšie modely prostredníctvom úsporného a zodpovedného dizajnu. Manifesto má pozoruhodne malú uhlíkovú stopu, aby ste mohli objavovať svet bez zanechávania uhlíkovej stopy. Úsporné a ľahké koncepčné vozidlo predstavuje aj dômyselné inovácie, ako napríklad pneumatiku Starkle® a pneumatiku bez vzduchu. 

objavte tiež...

Filozofia Dacia

Filozofia Dacia

Dacia Spring

Dacia Spring 100% elektrická