Motory crossovera Sandero Stepway

Motory Nová Dacia Sandero Stepway

     

Dostupné motory

EssentialEssentialComfortComfort

Benzín (2)

TCe 90Už od
11 350 €
Už od
12 650 €
TCe 90 CVTUž od
13 850 €
TCe 100 LPGUž od
11 900 €
Už od
13 200 €

Špecifikácie podrobne

výkonnosť - spotreba :

výkonnosť - spotreba :

Vypočítajte si, koľko môžete ušetriť s ECO-G!

Efektívne motory

Skvelá kombinácia! Ovládajte svoju spotrebu a znižujte svoj rozpočet na údržbu pomocou našich motorov navrhnutých tak, aby podporovali váš každodenný život.

Sandero Stepway ECO-G 100

TCE 100 LPG

Dacia LPG: skvelá voľba pre vaše vozidlo

 

Nové Sandero je teraz k dispozícii s motorom na benzín a LPG: toto rokmi odskúšané, jednoducho použiteľné, cenovo dostupné, bezpečné a úsporné riešenie je do vozidla montované už pri výrobe a pomáha vám ušetriť palivo a znížiť emisie CO2 vášho vozidla. A to nie je všetko! S turbodúchadlom a výkonom 74 kW/100 k váš motor na LPG ponúka nielen úsporu, ale aj radosť z riadenia.

Vďaka benzínovým motorom vybaveným časticovým filtrom a spĺňajúcim nové platné normy Euro 6 Nový Sandero Stepway spája jazdné pohodlie s väčšou ochranou životného prostredia.

TCe 90

Skutočne univerzálny

 

Táto posledná generácia trojvalcového turbo motora s výkonom 66 kW/90 k, ktorá je k dispozícii s 6 stupňovou manuálnou prevodovkou, je šetrnejšia k životnému prostrediu a ponúka neuveriteľnú reakciu a jazdné vlastnosti. Vďaka jeho rozvodovému remeňu môžete ušetriť ešte viac a znížiť svoj rozpočet na údržbu. Skvelé!

TCe 90 CVT

Pohodlná jazda

 

Užite si hladký a príjemný zážitok z jazdy! Tento 3-valcový turbo motor s výkonom 90 k, vybavený našou 2-pedálovou automatickou prevodovkou CVT, zaisťuje plynulý štart, pružné zrýchlenie a radenie rýchlostí bez efektu "oneskorenia". Relaxujte!

Ste pripravení vyraziť na cestu s Novou Dacia Sandero Stepway?

   

Objavte podobné modely

LODGY STEPWAY
LODGY STEPWAY
Už od 15 840 €
DUSTER
DUSTER
Už od 10 590 €
LOGAN
LOGAN
Už od 7 860 €
Pokračovaním v prehliadaní týchto stránok súhlasíte s tým, že spoločnosť Renault a jej partreri môžu používať súbory cookie na analýzu prevádzky a účinnosti webu a na zobrazenie reklám prispôsobených vašim záujmom a interakciám prostredníctvom sociálnych sietí.
Zistiť viac