Nouvelle Dacia Sandero Stepway crossover

Nová Dacia Sandero Stepway

cena od

Dizajn

Moderný a robustný crossover

Pôsobivá silueta, plynulé vodorovné línie, nové LED osvetlenie so svetelným podpisom v tvare písmena Y a vysoká svetlá výška... Nové Sandero Stepway odhaľuje svoj úplne prepracovaný vzhľad a súčasne vyjadruje svoj štýl crossoveru. Usaďte sa do detailne prepracovaného a priestranného interiéru, aby ste si mohli vychutnať svoje dobrodružstvá v pohodlí.

Dokonalý zážitok na palube so všestrannými funkciami

Crossover Sandero Stepway ‒ komfort

Komfort a všestrannosť

Vybavený dômyselnými funkciami

Cestujte čo najpohodlnejšie každý deň. Moderná výbava je navrhnutá tak, aby vám uľahčila život na palube Nového Sandero Stepway: hands-free karta Dacia, stredová lakťová opierka s úložným priestorom a elektronická parkovacia brzda.

 

Čas na dovolenku! Vďaka jeho svetlej výške môžete ľahko zvládnuť rôzne typy ciest. Máte veľa batožiny na svojich cestách? Využite ešte priestrannejší modulárny batožinový priestor so sklopným sedadlom a získajte priestor pomocou viacúčelových modulárnych strešných tyčí.

 

Asistenčné systémy pre vodiča ‒ crossover Sandero Stepway

Asistenčné systémy pre vodiča a bezpečnosť

Máte tam všetko!

Či už jazdíte v meste alebo mimo neho, na palube Nového Sandero Stepway sa môžete uvoľniť vďaka jeho modernému vybaveniu navrhnutému tak, aby ste mohli cestovať v úplnom kľude:

 

Aktívny systém núdzového brzdenia (AEBS)
E-call (automatické núdzové volanie)
Predné a zadné parkovacie senzory na kontrolu vzdialenosti a zadná kamera
Varovanie systému sledovania mŕtveho uhla
Asistent rozjazdu do kopca
Elektronická parkovacia brzda
Tempomat s obmedzovačom rýchlosti
Elektrický posilňovač riadenia

Multimediálny systém Sandero Stepway

Multimédiá

Moderné motory

Získajte všetky informácie, ktoré potrebujete, bez toho, aby ste museli spustiť oči z cesty. Využite veľkú 8” centrálnu obrazovku na zrkadlenie vášho smartfónu a pre multimediálny systém Media Nav kompatibilný s Android Auto™ a Apple CarPlay™. Telefón, rádio, navigácia GPS, multimédiá atď. Jednoducho pripojte svoj smartfón pomocou Bluetooth®, konektora Jack a USB.

Efektívne motory

Skvelá kombinácia! Ovládajte svoju spotrebu a znižujte svoj rozpočet na údržbu pomocou našich motorov navrhnutých tak, aby podporovali váš každodenný život.

Sandero Stepway ECO-G

TCe 100 LPG

DACIA LPG: múdra voľba pre váš model!

 

Nové Sandero Stepway je teraz k dispozícii s motorom na benzín a LPG: Toto rokmi osvedčené, ľahko použiteľné, cenovo dostupné, bezpečné a úsporné riešenie, ktoré je do vozidla inštalované už počas výroby, vám pomáha ušetriť palivo a znížiť emisie CO2 vášho vozidla. A to nie je všetko! Vďaka turbodúchadlu a výkonu 74 kW/100 k váš motor LPG ponúka nielen úsporu, ale aj radosť z jazdy.

Vďaka benzínovým motorom vybaveným časticovým filtrom a spĺňajúcim nové platné normy Euro 6, Nový Sandero Stepway spája jazdné pohodlie s väčšou ochranou životného prostredia.

TCe 90

Super všestranný

 

Tento 3-valcový turbomotor s výkonom 90 koní, ktorý je k dispozícii so 6 stupňovou manuálnou prevodovkou, vám umožňuje regulovať spotrebu paliva a súčasne si užiť skutočné potešenie z jazdy. Vďaka jeho rozvodovému remeňu sa nemusíte báť vysokých nákladov na údržbu. Inteligentné!

TCe 90 CVT

Pohodlná jazda

 

Užite si plynulú a pohodlnú jazdu! Tento 3-valcový turbomotor s výkonom 90 koní je vybavený automatickou prevodovkou CVT novej generácie s plynule meniteľným prevodovým pomerom, ktorá zaisťuje maximálnu plynulosť pri rozjazde, flexibilné zrýchlenie a radenie bez oneskorenia. Uvoľnite sa!

Optimálne rozmery

Predné rozmery Sandero Stepway
Bočné rozmery Sandero Stepway
Zadné rozmery Sandero Stepway

    Ste pripravení vyraziť na cestu s Novým modelom Dacia Sandero Stepway?

    CHCETE DOSTÁVAŤ NAJNOVŠIE INFORMÁCIE O NOVEJ DACIA SANDERO STEPWAY? Nie je nič jednoduchšie!

    PRIHLÁSTE SA K ODBERU NOVINIEK

    Objavte podobné modely