Dacia LPG: bezpečný motor na dve palivá

Spoľahlivosť, bezpečnosť, dôvera, komfort a omnoho viac. Naše motory LPG na dve palivá sú navrhnuté tak, aby splnili vaše očakávania. Dodržiavame svoje sľuby, aby sme vám uľahčili život – nikdy tomu nebude inak!

Dacia LPG: 100 % spoľahlivý motor

Využite výhody inštalácie systému priamo v závode

 Dacia ECO-G ‒ inštalácie systému priamo v závode

Prestavbu našich vozidiel na LPG realizujeme priamo v našich výrobných závodoch. Náš cieľ? Zaistiť, aby ste si mohli vozidlo jednoducho objednať bez ďalšieho oneskorenia, s jediným kontaktom pre získanie záruky a údržby vášho vozidla. Rýchlo... Správne!

Užite si kvalitu Dacia

 Dacia ECO-G ‒ kvalita Dacia

Premysleli sme všetko, aby sme vám uľahčili váš každodenný život! Už od začiatku bol náš benzínový motor navrhnutý tak, aby umožňoval takisto pohon na LPG. Tento systém na zaistenie vašej bezpečnosti zahŕňa bezpečnostný spätný ventil nádrže, zariadenie na vypnutie plnenia pri 80% napĺňania, regulačný ventil pri nadmernom prietoku, elektromagnetický ventil a tlakový poistný ventil. Pomocou spínača na palubnej doske môžete kedykoľvek prepínať medzi jednotlivými typmi paliva.

 

Aké sú výhody Dacia? Naša nádrž na LPG je šesťkrát odolnejšia ako akákoľvek iná nádrž na LPG na trhu, a to všetko bez nutnosti zasahovania do vášho batožinového priestoru.

Uvoľnite sa... záruka Dacia je tu práve pre vás

 Dacia ECO-G ‒ záruka Dacia

Váš komfort je pre nás dôležitý! Našej technológii LPG úplne dôverujeme a chceme, aby ste jej dôverovali tiež. Preto vám ponúkame záruku na vozidlo počas 3 rokov alebo 100 000 km (podľa toho, čo nastane skôr), rovnako ako u všetkých vozidiel v našej ponuke. 

Dacia s pohonom na LPG má výkon!

 Dacia ECO-G ‒ efektívny motor LPG

O 10 Nm viac krútiaceho momentu

Užite si nekompromisný zážitok z jazdy! Náš nový turbomotor 1,0 TCe LPG ponúka 170 Nm krútiaceho momentu, to je o 10 Nm viac, než štandardná benzínová verzia. Naviac je maximum krútiaceho momentu dostupného už od 2 000 ot/min. Tým je zaistená ďaleko väčšia dynamika motora a nižšia spotreba. 

Ďalšie výhody motora Dacia LPG

 Dacia ECO-G ‒ úsporná technológia

Cenovo dostupná technológia...

je úsporná
 Dacia ECO-G ‒ jednoduchá technológia

Jednoduchá technológia

Inteligentný nápad!

Ste pripravení na veľký krok? Objavte motor Dacia LPG

Dacia LPG