Motory modelu Duster SUV

Motory Dacia Duster Extreme

   

Vypočítajte si, koľko môžete ušetriť s LPG!

ŠIROKÁ PONUKA, KTORÁ SPLNÍ VŠETKY VAŠE POTREBY

Nový Duster LPG 100

LPG 100

Úspory s LPG

 

Dacia Duster je teraz k dispozícii s dvojpalivovým motorom na benzín a LPG. Pohon na LPG, ktorý je integrovaný priamo vo výrobe, ponúka čistejšiu a ekologickejšiu alternatívu. S týmto riešením ušetríte za palivo, a znížite svoje emisie CO2. A to nie je všetko! Jeho súčasťou sú dve nádrže, ktoré sa používajú veľmi jednoducho – jedná benzínová a druhá na LPG. Táto konfigurácia následne značne predlžuje dojazd. Až 12%% km na jedno natankovanie. S turbodúchadlom a výkonom 74 kW / 100 k ponúka pohon na LPG nielen úsporu, ale aj radosť z jazdy.

Vďaka benzínovým motorom vybaveným časticovým filtrom, ktoré spĺňajú nové platné normy Euro 6 kombinuje Dacia Duster jazdné pohodlie s väčšou ochranou životného prostredia. Vďaka rozvodovým remeňom ušetríte na bežnej údržbe. Tak inteligentné!

TCe 90

Kľud v duši každý deň

 

Táto posledná generácia trojvalcového preplňovaného motora s výkonom 67 kW / 91 k zaisťuje plynulejšiu a dynamickejšiu jazdu, ktorá je šetrnejšia k prírode. Je k dispozícii s pohon predných kolies a 6-stupňovou manuálnou prevodovkou.

TCe 130

Univerzálnosť a výkon

 

Tento štvorvalcový preplňovaný motor s výkonom 96 kW / 130 k s točivým momentom 240 Nm vám zaistí optimálnu spotrebu paliva a súčasne plynulú jazdu s výkonovou rezervou. K dispozícii s pohonom predných kolies s 6-stupňovou manuálnou prevodovkou.

TCe 150 4x4

Radosť z jazdy v akomkoľvek teréne

 

Tento preplňovaný štvorvalec s výkonom 110 kW / 150 k dosahuje točivý moment 250 Nm, a vďaka kultivovanému chodu a dostatku výkonu vám dopraje každodenné potešenie z jazdy, nech idete kamkoľvek. K dispozícii s pohonom všetkých štyroch kolies a 6-stupňovou manuálnou prevodovkou.

TCe 150 EDC

Potešenie z jazdy a pohodlie

 

Vo variante s pohonom predným kolies je tento štvorvalcový preplňovaný motor s výkonom 110 kW / 150 k teraz k dispozícii so 6-stupňovou dvojspojkovou automatickou prevodovkou. Dokonale plynulá a zábavná jazda za všetkých okolností.

Nový Duster Diesel

Blue dCi 115

Účinnosť a univerzálnosť

Tento štvorvalcový dieselový preplňovaný motor doplnený 6-stupňovou manuálnou prevodovkou je k dispozícii s predných alebo všetkých štyroch kolies. Ponúka kombináciu výkonu a univerzálnosti s veľmi nízkou spotrebou. Najlepší partner pre hltanie veľkých porcií kilometrov.

Dacia Duster podrobne